Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy béküljek ki vele?

Hogy béküljek ki vele?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon közeli barátom(lány, és nem, nem ÚGY nagyon közeli), de elkövettem egy hibát amit nem kellett volna, és amiért ő most haragszik rám. Bocsánatot kértem tőle, többször is, de semmi. És nem tudom mit csináljak. Szeretem és nem akarom elveszíteni. Valami ötlet? :'/
2015. máj. 12. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem méltat válaszra sem akkor nem érdemel meg, adj neki időt egyébként
2015. máj. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A bocsánat kérés a legfeleslegesebb dolog a világon.

Amint látod elég nagy károkat okoz.


Bocsánat kéréssel semmit a világon nem lehet elintézni, teljesen hülye volt aki kitalálta.



Lássuk mi történik ha valakitől bocsánatot kérsz.

Először is a másik nyeregben fogja érezni magát mivel te elismered hogy neki van igaza.

Tehát első lépésként ő agyra fogja magát értékelni miközben téged alul értékel. Ezzel elveszíted azt hogy egyenrangú partnerként kezeljen és az új felállás az lesz hogy ő a király te meg a csicska.

Mivel egy csicskára senki sem kiváncsi ezért most nyeled azt hogy nem foglalkozik veled.


Ha többször is bocsánatot kértél csak még inkább kivágtad magad alatt a fát.


Most így utólag annyit tehetsz hogy békén hagyod a barátnődet és ha fontos vagy neki akkor jelentkezni fog.


Lehetőleg legközelebb saját magadért állj ki és ne az ő bocsánatáért esedezz akármit tettél is, bár gondolom valami pitiáner dologról van szó.

2015. máj. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Személyesen megpróbaltad már? Amúgy lehet hogy nem úgy kértél tőle bocsánatot mint ahogyan azt kell
2015. máj. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!