Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A szerelmemmel mar 4 napja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmemmel mar 4 napja nem beszelek de jol vagyok nem vagyok kikeszulve, ez normális?

Figyelt kérdés
egyik éjfélkor mondta nekm h kb joVohetig nem lesz mert felbetort a teloja Es ez mar a 4. Nap h teljesen nelkule vagyok amikor meg sohasem volt ilyen h ne beszeltunk volna max Csak 2 napig amikor problémák voltak de en nem keszultem ki ettől meg minden persze hianyzik meg szeretem de tudom h ez csak atmenet de akkor is nem kellene ki készülnöm v vLmi? Am elég regota vagyunk mi En 16/l o meg 18/f
2015. máj. 23. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Az mondjuk lehet érdekes lenne miért tört ketté az a telő, de ha majd találkozol vele és ugyanaz a telója lesz ami állítólag ketté tört rá fogsz jönni hogy csak némi magényt szeretett volna. Amugy ha bízol benne, akor teljesen normális, hogy addig amíg a megbeszélt idő le nem telik nem kutakodsz és nyomulsz utána, hacsak valami életbevágóan fontos dolog nincs amit mindenképp meg kell beszélj vele. Lehet az is így teszi próbára a bizalmad, vagy épp igy használja ki. Szóval sok féle lehetséges oka van. De szerintem teljesen normáis ha töretlen a bizalmad iránta, hogy nem aggódsz pár nap után még érte.
2015. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vegen meg kiderul, hogy eletkepes ember vagy... mar miert kene kikeszulnod? Ha nem iszol vizet 4 napja, akkor ok, kikeszulhetsz... de az meg kozel sem vilagvege, hogy nem beszeltek 4 napja...
2015. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak mar igazán jelentkezhetne es nem tudom h mikor fog lehet H mar hnap de az is lehet h meg 1 het nem tudom mert ugy is lehet erteni h jovohetig nem lesz V meg jovo heten se v mar bekepzelek mindent egy egyszerű kis mondtBa is
2015. máj. 23. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!