Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lehetne enyhíteni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehetne enyhíteni? Hogyan tehetném magam túl rajta?

Figyelt kérdés
Egy párkapcsolatom nemrég ért véget sajnos nem volt hosszú én szerettem őt de ez viszont nem működött egy ideje közösen döntöttünk úgy hogy vége . Még mindig szeretem és rossz látni amikor más férfiakkal megnevettetik . 18F

2015. máj. 27. 22:49
 1/2 Crudius válasza:

Hát próbáld elfogadni hogy ez a múlt... szépvol jó volt de nem tudsz változtatni.

Inkább tanulj belőle, használd fel a következő kapcsolatban.

2015. máj. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ismerős a helyzet. Azonban ha tényleg enyhíteni szeretnél, és túltenni magad rajta, nagyon sok mindent tudsz tenni!

Előszöris ne találkozz vele, vagy ha ezt nem tudod megtenni (osztálytárs, egy közösségbe jártok), minél kevesebbszer találkozz, de amikor együtt vagytok akkor se foglalkozz vele. Bunkóságnak tűnik "most szakítottak, oszt nézd már rá se néz" de neked könnyebb lesz. Ne foglalkozz vele gondolatban se.

Második lépés: Ahhoz hogy tényleg ne foglalkozz vele gondolatban se, nem szabad rágörcsölni, hogy "nem vele foglalkozom... dehát azok a srácok... nem nem vele foglalkozom!!" Na ez nyilván nem működik, töltsd ki a szabadidődet. Nekem a rajzolás segített, mondjuk mindenki csodálkozott, hogy miért felakasztott embereket meg felrobbantott városokat rajzolok... de sportolhatsz, zenélhetsz, olvashatsz... stb, smi eltereli a figyelmed.

Haramdik és egyben utolsó lépés: Kezdj el (komolyan) ismerkedni más lányokkal. Nehéz megtenni, főként a hűséges típusú embereknek. Idő kell ahhoz, hogy ezt el tudd kezdeni. De vigyázz, semmiképp ne azzal a szándékkal ismerkedj, hogy majd jól féltékennyé teszed az exedet!! A lehető legnagyobb bunkóság így szédíteni egy lányt "bocsi bocsi nem érzek semmit, csak vissza kellett szereznem..." Ja meg a legtöbbször nem is jön be.

Ha nem volt hosszú, talán könnyebb lesz (gondolj csak bele, hogy ha másfél év minden egyes napját a lánnyal töltöd, és úgy szakítania >:C az kegyetlen rossz), és sok sikert kívánok.

Lezárásképp: Neked senki nem mondhatja meg a frankót, tippeket mondhatunk, de nincs tuti recept. Neked kell megtalálnod az utad. Hajrá, fel a fejjel!

2015. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!