Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi történik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
A volt barátommal két évig voltam együtt, és szinte minden tökéletes volt. Én mégis elkezdtem egy másik srác iránt érezni valamit és úgy éreztem, hogy annak ellenére, hogy nagyon szerettem a barátom, a szerelem elmúlt. A szakítás nagyon fájdalmas volt, utána mégis felszabadultabban éreztem magam. Viszont két hónapra rá elkezdett hiányozni és nagyon sokat sírtam akkor miatta, de tudtam, hogy ez ilyen "átmeneti" és utána el is múlt, újra boldog voltam. Múlt héten viszont egy buliban voltunk és mindketten ittunk kicsit. Félrementünk és elkezdtünk beszélgetni kettőnkről és én végig bőgtem. Pedig semmi durvát nem mondott, csak, hogy sajnálja ezt a dolgot, és meg is csókolt, de én elmondtam, hogy nem szeretném újrakezdeni, íyg elköszöntünk. Nem vagyok szerelmes, mert nem szokott hiányozni, de mégis ha hosszabban rá gondolok elkezdek sírni, és nem tudom, ez miért van. Miért van rám még mindig ekkora hatással, amikor én szakítottam??? /most is elkezdtem könnyezni/
2015. máj. 30. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus tinilány betegség, majd kinövöd (talán). Sajnálom a srácot.
2015. máj. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szerelem ilyen. Elmúlik. Ha nem váltja fel a helyét egy fix-stabil-nyugodt szeretet, akkor legtöbbször ez történik. Te csak valószínűleg nem voltál ezzel tisztában, ezért szakítottál. Pedig időnként az az intenzív érzelem vissza is térhet.

Azért van rád ekkora hatással, mert jó volt vele lenni, nem adott okot, hogy megutáld.

Nincs kizárva, hogy meggondolatlan döntést hoztál.

Ettől még túl fogod tenni magad rajta, idő kérdése csupán.

2015. máj. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!