Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek miért történik mindig ez velem? Min változtassak? 18L

Figyelt kérdés

szóval, a lényeg, hogy 2 eset van:

-megismerek egy fiút, elmegyünk randizni először (jól érezzük magunkat), nagyon tetszik, stb. szóval simán lefekszem vele, de nem ír többé, viszont pl instagramon szivecskézi a képeimet. ez nem egy fiúval esett már meg :(

-másik fiú, több, mint egy éve ismerem, eddig 3x randiztunk (sokat utazunk mindketten+munka/suli), mindig smároltunk a végén, és hiába tudom, hogy érdeklem, nagyon szeretne ""áthívni"" magához. amúgy tipikus jófiú


szóval, miért nem akarnak velem ezek a fiúk többször randizni? mármint, mondtak már olyat, hogy úgy tűnik, mintha én nem akarnék kapcsolatot, pedig csak nem erőltetem rá magam senkire...ja és közhelyektől, mint könnyen kapható nem kell, stb. lécci kíméljetek

a koruk úgy 20-26 év



2015. máj. 4. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első nem akar párkapcsolatot, csak szexet. Kihasznált csak.

A másikkal nem értem, mi a probléma.

2015. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

szerintem nem kihasználás, ha mindketten akarjuk, tiszta játszma a dolog.

a második is meg akar dugni és kész, szerinted mit jelent az "átjössz filmezni?" kérdés?

2015. máj. 4. 22:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik a film,szépen felveszed a bugyid,a ruhád,és hazamész.
2015. máj. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. A második többször is randizott már veled, ha meg az elsőkkel is többet akarnál nem fekszel le velük se rögtön. A másodikkal is lefeküdhetsz, az se kizárt, hogy utána is többet akarjon. Annyi erővel, hogy a többinél is ez a bevett szokás, nála is meg lehet próbálni. Előbb-utóbb csak bejön.
2015. máj. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az első esetben a srác csak a szexre hajt gondolom, plusz az is közrejátszhat nyilván, hogy rögtön elsőre odaadod magad.

A másodiknál nem értem a problémádat, már egy éve ismeritek egymást, ha meg is d*g, lehet, hogy többet is akarna. Vagy max vele is eltöltesz egy jó kis estét, ennyi.

2015. máj. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

#2 na hát akkor ez tök jó!

Én már akarlak, te is?

Jössz dugni?

És ha megígérem, ha kell közjegyző előtt adom hivatalos okiratba is, hogy nem csak egy alkalom lesz és ha nem hívlak többet randira egy éven belül, akkor rád íratom minden vagyonom, akkor jössz már dugni? :D

2015. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

2-essel mi a bajod? ő hívott filmezni, és te nem akartál, vagy te hívtad, és ő nem ment?


amúgy tetszik ez a dolog, h nem használtak ki, mindketten akartunk dugni dolog, és vhol igaz is, nem értem én se, h miért mondja mindenki ezt, h ki van használva a csaj, amikor megdugják, mikor ő is belement a játékba, és nem tudta, h mi lesz a vége

2015. máj. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz 18-nak, kedves kérdező... Naivitásod egy gyerekével vetekszik.
2015. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#7es, pontosan ez a lényeg. nekem inkább azzal van problémám, amit eddig nem igazán tudtam megfogalmazni, hogy nem jól kommunikálom le az érzelmeimet, vagyis azt gondolják a fiúk, hogy én nem akarok több randit (és ezért vice versa én is ezt gondolom róluk).

#8-as, köszi tényleg, építő kritika, mindjárt át is írom az évszámot a személyimen...

2015. máj. 5. 16:02
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

" nagyon tetszik, stb. szóval simán lefekszem vele"

Ezek után mégis mi a bánatos nyuszibogyót vársz? Ha könnyen adod magad, értéktelen vagy. Értéktelen emberrel pedig senki sem akar jóban lenni. Szexre jó voltál, az megvolt, köszönik szépen!

2015. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!