Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok még, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok még, hogy közelebb kerüljek hozzá?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik évfolyamtársamba. Már tudja, mindig őt fényképezem ès ő a háttérképem a telefonomon-ezt tudja, néha vàltunk egy kèt szot, ilyenkor hozzáérek. Bámulom őt ha észreveszi akkor rámosolygok, mindent megteszek hogy észrevegyen.

Am. nem mindig köszön rám az utcán, csak ha haverokkal van (ilyenkor nem köszönök neki,) miért nem köszön akkor ha egyedül van?

Még nem irtam rá face- en.

Mit kéne még tennem?

Válaszokat előre is köszönöm!!!

14/L


2015. jún. 1. 21:11
 1/1 anonim válasza:

Szia :)!

Hát valószínűleg ő nem így érez.. lehet, hogy feszeng és nem szereti a túlzott rajongásod (pl: fotózod és hogy ő a háttered stb..) Szerintem próbáld meg kicsit lazábban venni, próbáld meg elérni valahogy, hogy ő is igényelje, hogy köszönjön neked, akár társaságba van akár egyedül és hogy beszélgessetek. Az is fontos, hogy ne legyél tapadós, tehát beszélgetés közbe például csak a megfelelő pillanatokba érintsd meg stb... Viszont ha érzed, hogy nem szívesen van a társaságodba, hagyd ott. Ha ő nem érzi azt amit te, nem tudsz mit tenni, sajnos. Az ilyeneket nem lehet erőltetni mert attól csak rosszabb lesz :) Remélem tudtam segíteni! :)

2015. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!