Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Miért féltek leszólítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért féltek leszólítani egy lányt?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb srác fél a visszautasítástól, ezért inkább oda se mennek a lányokhoz. Tapasztalatból és a barátnőim elmondása szerint is. Pedig mi van, ha visszautasít egy tök idegen csaj? Úgyse látod többet, és legalább megpróbáltad.

2015. máj. 14. 20:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
én oda megyek bárkihez max vissza utasít de van más csaj is rajta kívűl
2015. máj. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
Ezt én sem értem :( Pedig szerintem sok lány örülne neki
2015. máj. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom, Én valahogy a lány barátnőitől félek általában
2015. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
de miért nem kell félni
2015. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
De miért? kit érdekelnek a barátnők, ha neked a lány tetszik?
2015. máj. 14. 20:28
 6/30 anonim ***** válasza:
Én leszoktam szólítani :) Mostani barátnőmmel is így jöttem össze :)
2015. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen sok a szingli lány ?
2015. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
91%

Tudod, ez nem ilyen egyszerű. Aki ilyen beállítottságú, az nem fog egy csettintésre megváltozni.


Nekem speciel 19 évbe telt, mire végre elmondhattam, hogy minden rendben van a nőkkel. Ehhez pedig elég kemény, tudatos "önátformálás" kellett.

2015. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 opened paradise ***** válasza:
83%

Nem akarok nyomulni,biztos neki is kellemetlen lenne...

Meg a következő cikis sztoriról sem szeretném,hogy rólam szóljon.

2015. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
93%

Hmm... jó kérdés.

Nos, nekem nem tűnik az egész dolog természetesnek. Leszólítok egy lányt az utcán, váltunk pár szót, elkérem valamilyen internetes elérhetőségét, és írásban ismerjük meg egymást. Hát ... nem is tudom, ez egy kicsit fura nekem. De az is fura lenne, ha elhívnám valahova úgy, hogy még nem is ismerem. Pedig mondhatnánk, ennek nem kéne annak lennie.

16F

2015. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!