Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérjek bocsánatot egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérjek bocsánatot egy lánytól?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Aki nagyon tetszik nekem. Beszélgettünk, és éreztem hogy kezd megkedvelni. És utána egyszer elvesztettem a fejem. Megöleltem, de hát csak mosolygott rajta, és várta hogy bocsánatot kérjek. Facebookon irtam bocsánat kérő levelet, és küldtem szivet is neki. És bejelöltem egy bejegyzésbe hogy im sorry. De nem irt vissza. Máma odamentem és Bocsánatot kértem tőle, de csak rajzolgatott tovább és nem figyelt nagyon rám. De még ugy gondolom hogy bocsánatot kérek tőle mégegyszer. És nem velem van a baj, mert az egyik osztálytársam szidta a szüleit, meg egyéb sexuális dolgokkal zaglatta őt. És neki is megbocsáltott. Meg észrevettem hogy mikor vele beszélek kicsit zavarba jön, és nem mindig mer a szemembe nézni. De a lényeg az hogy hogy kérjek bocsánatot hogy megis bocsásson???? (Csak normális válaszokat várok)
2013. márc. 19. 16:16
 1/9 anonim ***** válasza:

ne kerj tole bocsanatot tobbszor

csak beszelgess vele normalisan, mint akarmelyik masik fiu lennel es nem is tortent volna semmi


amugy most nem vilagos hogy szeretnel tole valamit, vagy csak azt akarod, hogy ne haragudjon rad

2013. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul kértél bocsánatot. Talán eredményesebb lenne, ha valami olyasmit mondanál neki, hogy ha akar, rugjon se--be, de te nem kérsz bocsánatot, mert olyan jo volt, hogy szeretnéd még sokszor megtenni.
2013. márc. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vihettél volna neki egy tábla csokit a bocsánatkérés mellé.
2013. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1. válaszolo: Igen akarok is tőle valamit, most de nekem egyenlőre nem kell több mint hogy megbocsásson. És igazad van beszélgetnem kéne vele, de semmibe vesz. 2. válaszoló: igen mondhatnám neki hogy rugjon se*be de az nem is megoldás, meg ezzel nem nyerném el a szeretetét se. 3. Válaszoló: Igen multkor vittem neki nőnapra csokit, meg virágot, és teljesen lefagyott. Nem sok mindent tudott mondani. De amugy azt valaki mondja már meg hogy bennem, vagy ő benne van a hiba? Am köszi a válaszokat:)
2013. márc. 19. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
#2 vok: 1: nem a se--berugáson van a hangsuly!! De ha nem érted, jobb is ha ilyennel nem probálkozol. 2: Nem egyikötökben, vagy a másikban, hanem a kapcsolatban van a hiba.
2013. márc. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Csak azért mert "És utána egyszer elvesztettem a fejem. Megöleltem, de hát csak mosolygott rajta, és várta hogy bocsánatot kérjek." Nem kell bocsánatot kérned,te csak kifejezted a szeretetedet... Lehet a lány nem bocsánatkérést hanem többet akar,azért nem figyel szándékosan ;)
2013. márc. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy vigyorgott? Kínosan, elpirulva, vagy mégis hogy? Az elég fontos lenne..
2013. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: Igen értem a se--be rugás lényegét nagyonis :) Am tudom hogy a kapcsolatunkal van a hiba, de azért kérdeztem mert lehet én csinálom rosszul a dolgokat:// 6/7 : én 15 éves vagyok a lány meg majd most lesz 14 sztem :) És abban igazad van hogy lehet szeretetet kér, de sztem teljesen össze van zavarodva. Mikor velem beszél olyan furcsa, nem mer sokszor a szemembe nézni, És mikor nekiállunk beszélgetni kinosan érzi magát, elpirul és a hosszú beszélgetésből, elég rövid lesz. Am facebookon pl multkor 4 órát beszéltem vele, de a valóságba nem megy mert, látom rajta hogy kinosan érzi magát valamiért.


7/7:Hát kétszer vesztettem el a fejem öszintén megmondom. Egyszer mikor oda ültem mellé és megfogtam a kezét csak mosolygott és elforditotta a barátnője felé a fejét, és eltakarta az arcát. Láttam rajta hogy nagyon szégyellős volt. Másodszor átkaroltam. Hát egy 10 másodpercog fogtam át és szép lassan felém nézett. Aztán láttam hogy nagyon kinos neki ez a helyzet és elült. És aztán néha rámpillantott. Meg mindig azthitte hogy róla beszélek. Am így összegezve nagyon szégyellős volt, és szégyellősen mosolygott. És most mit tegyek?? menjek oda hozzá és kérjek bocsánatot? És ha megint semmibe vesz? :(

2013. márc. 20. 06:41
 9/9 tomi22a válasza:
"Soha ne kérj bocsánatot érzelmeid kimutatásáért, mert ha azt teszed, az igazságért kérsz elnézést"
2017. szept. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!