Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kerjek bocsanatot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerjek bocsanatot a lanytol?

Figyelt kérdés
Az a kerdesem, hogy nehany nappal ezelott nagyon megbantottam 1 lanyt aki nekem tettszik nagyon. Vagyis azelott o is engem es valahogy nem ugy jottek ossze a dolgok es el sult ki belole. Azzal bantottam meg hogy a baratjanak elmondtam hogy nekem miket irt vagyis hogy bejovok neki stb. Azert mondtam el neki, mert azelott a lany is nagyon keresztbe tett nekem. Megbantam hogy ezt tettem hogyan kerjek bocsanatot? Kerlek ne oltsatok, hanem segitsetek koszonom.(ja es mostmar a fiuval nincsenek egyutt...de nem miattam)
2012. jan. 28. 23:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ha már nincsenek együtt, akkor szerintem inkább örülnie kellett volna, hogy segítettél némileg rombolni a kapcsolatukat.


amit leírtál, abból az látszik, hogy össze akarsz jönni vele. Pontosan ugyanilyen sztoriból jöttem össze én is a barátnőmmel még 4 éve (már 1 éve vége :( ) akkor csak egy nagyon hosszú, terjedelmes bocsánatkérő levelet írtam, 1-2 elszórt bókkal, ami nem is kifejezetten az volt, csak ilyen tudatalatti ráhatások. attól a levéltől teljesen belémesett...

e-mail (vagy facebook levél) a legjobb!!


sok sikert egyébként!

2012. jan. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Egy gusztustalan kis fé.reg vagy,ez a véleményem.
2012. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

nem olvastam végig


de a virág plusz bonbon akció mindíg bejön

2012. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Csak azok kérnek levélben bocsánatot, akiknek nincsenek golyói.
2012. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
második ha tudnád ö mit tett velem nem engem tartanál féregnek...
2012. jan. 28. 23:54
 6/15 anonim ***** válasza:
Na mit tett,áruld el.
2012. jan. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Biztos megmondta hogy nem te kellesz neki.Fúúú de utálom az ilyet,mint amilyen te vagy!
2012. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem azt tette, hogy enm en kellek neki o irta hogy szeretne tobbet es azutan olyan dolgott tett hogy azt a pici onbizalmamat is lerombolta ami volt...
2012. jan. 29. 19:17
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Jaj te szegény piciönbizalmú,ásd el magad!
2012. jan. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
anyád...
2012. jan. 29. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!