Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátnőm összejött a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőm összejött a szerelmemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Barátnőm már több mint két éve tudta hogy én szerelmes vagyok belé...

2015. jún. 6. 22:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%

Haha

,,Barátnőm már több mint két éve tudta hogy én szerelmes vagyok belé...''


Mégis mit vársz? még 10 évi szerelmes leszel bele és rád ír faceboookon?

Barátnőd legalább tudott valamit kezdeni. Kit érdekel hogy te kiszemelted? 2 év alatt semmit nem tettél érte hogy legyen valami. Akkor fogadd el hogy ő lépett övé a pasi.

2015. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

No ilyen ez a dolog, amikor évekig várnak a lányok valakire, aki lehet nem is tudja, hogy egyébként esélyes.

Aztán persze van a másik másik véglet, amikor látják a lányok és tudják is, hogy van egy pasi aki évek óta szereti őket, sőt bármit megtenne, de biztatáson kívűl maximum csak azt kapják, hogy havi 10x szembesítik őt azzal, hogy hát az a pasi mennyire jó, már évek óta imádom.


Kérdező. A barátnődtől nem szép dolog ha tényleg tudta, hogy tetszik neked a pasi, mert a minimum az lett volna tőle, hogy megpróbál neked segíteni összejönni vele. De azért két évnek elégnek kellett volna lennie arra, hogy csak egyszer oda menj a sráchoz.

2015. jún. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy ez tipikusan az az eset hogy ,,ha megdöglött az én tehenem, dögöljön meg a szomszédé is''

Miért nem tudod elfogadni? Oké hogy a barátnőd, de 2 év.

Ha nem tudtál nyitni felé 2 év alatt akkor se 3, se 4 alatt nem lett volna semmi azzal pedig te se ámítsd már magad hogy pont a nyári szünet előtt beszéltél volna vele.


Tudta hogy neked is bejön ez tény, de neki is bejött. Ő lépett és bejött a fiúnak. A sült galamb nem megy senkinek a szájába. Majd a következő fiúnál nem csak vársz.

2015. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!