Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik a volt barátnőm... Márciusban szakított velem, mert elég durván összevesztünk! Eléfg sokat veszekedtünk a kapcsolatunkban és sok fájdalmat okoztunk egymásnak! Minden okom meg van rá, hogy utáljam, de nem tudom... Folyton ő jár a fejembe! Nem bírom ki, hogy 1 nap ne nézzem meg a facebook profilját! Mikor márciusban szakítottunk, utána 3 héttel felkerestem, mert szintén hiányzott és ki akartam vele békülni és újra összejönni! Azt mondta akkor, hogy hogy nagyon hiányzok neki, de nem tud nekem megbocsátani és azt mondta, hogy nem tudja, hogy összejöjjön velem! Aztán megismerkedett egy másik fiúval és elkezdett olyan képeket küldözgetni, amin a srác ölelgeti (valószínűleg féltékennyé akart tenni, mert nem jött össze vele) és elég durva dolgokat vágott a fejemhez, ami nekem igen rosszúl esett és idegességemből letíltottam! Majd feloldottam a letíltást, nem beszélgettünk azóta! Úgy 1 hónappal később megismertem egy tényleg full tökéletes lányt, össze is jöttünk! De aztán nem működött, nem éreztem iránta semmit, azért jöttem össze vele, hogy feledjem a volt barátnőmet, de nem ment így szakítottam vele! Folyamatosan a volt barátnőm jár a fejemben, nagyin nehéz nem rá kondolni így 3 hónap után is! Hogy felejtsem el? Úgy visszaszerezném... De szerintem ő már nem szeret, mert ha szeretne és akarna valamit, akkor írt vilna, hisz én kezdeményeztem szakítás után és tudja, hogy tetszik nekem!

16/F



2015. jún. 7. 22:30
 1/4 anonim válasza:
Fogadd meg amit most mondok! Ha szereted ezt a lányt akiről most szó van, akkor nem akarod elfelejteni és ahogy olvasom biztosan visszais tudod szerezni! A válasz nagyon egyszerű. Bármit mond, te probáld mindig a jó oldalát nézni. Mindig irj neki reggel. Hiába nem beszéltek most. Probáld meg. Irj neki minden reggel egy jó reggelt üzenetet. Ha nem működik csinalj a kérdésről egy screenshootot és küld el neki. Visszatudod szerezni! Hiszen szereted, és ő is téged. Mindent bele! Én szurkolok!
2015. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nem rég ma este bejelölt facebookon, de az előtt 2 nappal meg letíltott, lehet, hogy látta ezt a kérdést mert ő is gyakorizik (bár azt hittem már nem járkál fel), nem tudom, hogy látta-e ezt a kérdést! Az a helyzet, hogy nem hiszem, hogy ez túl előnyös lenne! Félek picit, mert mikor legutóbb vele chat-eltem 3 hónapja, akkor konkréran nagyon flegma volt velem és szerintem sokszor idegesítettem, hogy folyton írtam neki! Lehet megkéne próbálni megint ráírni, csak attól félek, ha flegma lesz velem az eléggé fájni fog nekem és onnan indulok, ahol előszőr elkezdtem a szenvedésben! Még gondolkodok mi legyen... De várok pár napot hátha rámír, ha már bejelölt! Ha pedig nem ír rám, akkor összeszedem magam és megpróbálom!
2015. jún. 10. 22:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah kicsit fura lenne, ha csak 1 jóreggeltet írnék neki minden reggel! Szerintem az agyára mennék
2015. jún. 11. 06:03
 4/4 anonim válasza:
Tudod az a legkevesebb ha flegma! A lányok néha elég furcsán fejezik ki a szeretetüket.. Igen csak idegesitőek tudnak lenni!! Na de a lényeg hogy bejelölt. Ez jó jel. Egy igen jó jel mert kiváncsi rád! Küldj neki egy szia üzenetet vagy nem tudom és probáld meg minden erőfeszítéssel odatenni magad! Ne foglalkozz azzal hogy flegma. Ha minden osszejön akkor ujra együtt lesztek, és akkor leülhetsz vele és megbeszélheted hogy ne legyen az mert neked ez fáj.
2015. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!