Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Depressziós lettem? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós lettem? 17/L

Figyelt kérdés
2 hónapja, hogy szakítottunk a barátommal. Én hagytam ott őt.. életem legnagyobb hibáját követtem el, ami csak létezhet. Úgy gondoltam nem vagyok belé szerelmes egy év után, na de csak most kezdek rájönni, hogy ez a szerelem bizony olyan, mint a legelején. Egy bökkenővel.. Neki már van barátnője..nos, nekem is van valakim, akibe mondhatni bele menekültem. A napjaimat azzal töltöm mikor hazajövök, hogy sírok és ordítok. Annyira fáj mindenem, hogy alig bírok menni. Minden ruhám fekete, tetőtöl talpig és az egykori mosolygós énemből egy komor nő lett. Szörnyen érzem magam, nagyon hiányzik é mindennél jobban szeretem.Nem látok rá esélyt, hogy újra összejöjjünk, gondolom látni sem akar, amit megértek..Kérlek ne írjatok negatív kommenteket, mert így is kivagyok bukva..A válaszokat és a megértéseket köszönöm

2015. jún. 8. 16:23
 1/5 anonim válasza:

Nagyon sajnálom ami történt :/ De viszont a történet pozitívuma az a személy, akibe "belemenekültél". Ő lehet a támaszod és ő segíthet fel téged, csak légy nyitott felé és egy idő múltán visszajön majd a mosolygós éned. Azt is mondhatom, hogy lépj túl rajta, de tudom, hogy ez szinte egyenlő a lehetetlennel. Idővel elmúlik ez a fájdalom. Hozz fel érveket a szakításotokra, hogy belásd, jó döntést hoztál.

Sok sikert :)

2015. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én máshogy látom, mint az első. Szerintem ez nem depresszió, egyszerűen egy rossz helyzetben vagy, amiből ki kellene lépned. Persze, hogy azért sírsz, mert olyannal vagy, vagy azért, mert hiányzik az exed, azt nem tudom. De ha az előbbiért, akkor lépj ki ebből a kapcsolatból, egyedül jobban fogod magad érezni. Egyébként néha csalóka a dolog, a valaki elhagy valakit, aztán fél év múlva azt hiszi, hogy úristen, aztán összejönnek, és mégsem jó az sem. Ilyen is van, nem biztos, hogy a te helyzeted ez.

Egyébként az is lehet, hogy ő is csak belemenekült a másik kapcsolatba és ugyanúgy hiányzol neki. Lehet, hogy érdemes lenne közölnöd vele az érzéseidet, hátha.


42f

2015. jún. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2es vagyok: "mert olyannal vagy, akit nem szeretsz" - akart lenni.
2015. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Igen ezt én sem tudom, hogy most szerelemből vagy kényszerből van vele, de akármelyik is, ha nem tud továbblépni akkor az a baj. Ezért kéne megacéloznia magát és gondolatban egy hatalmasat bemutatni annak az exnek.

#1-es voltam

2015. jún. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:

Én a helyedben először is szakítanék az újjal.

Valamint nem kéne belerondítani az exed kapcsolatába,de egy bocsánat kérés mellett,burkoltan ezt is leírnám.

2015. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!