Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az lehetséges hogy a depresszi...

Az lehetséges hogy a depressziós állapotom miatt az idegsejtek pusztúltak? Vagyis butább lettem?

Figyelt kérdés
Értsd mondjuk én nem stressztől lettem depressziós, hanem az elszigeteltségtől internetfüggő voltam. Valahogy úgy érzem rengeteg baj van velem és sosem fogok helyrejönni :( 16/F.
2014. nov. 11. 15:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Agysejtek egész életedben pusztulnak de nem a depressziótól, inkább a kommunikációt gátolja az agysejtek között. Egyébként az elszigeteltség is kialakult valamitól, arra kell rájönnöd miért alakult ki, és azt kell kezelni, vagy azt is.
2014. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a kommunikációs képességeim romlottak az elszigeteltségtől.(depresszió miatt szintén). Szerintem a depresszió senkit sem butít meg, sőt én jobban átlátok a dolgokon, mint ezelőtt. Jobban gondolkozom és végre nem csak a felszínt látom, mint pár éve. És nyugi biztosan rendbejössz, csak ki kell mozdulnod valahogy!:)


17/L

2014. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!