Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátotokat vagy a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátotokat vagy a barátnő lehetőségét választanátok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, nagyon jó barátom, és őszintén szólva ha nem lakna messze, simán összejönnék vele. Tudom, hogy szerelmes belém, de így semmi értelme nem lenne a kapcsolatnak. :( Most úgy néz ki, hogy összejönne egy másik lánnyal, aki ugyan abban a városban lakik mint én, de ő valahogy nem illik annyira hozzám. Nem is ismerem olyan jól, meg ő olyan átlagos. Mármint úgy érzem, hogy semmit nem veszítenék ha nem jönnék össze vele. De jó lenne ha lenne megint valaki mellettem :/ És itt jön az, hogy ha elkezdenék randizni valakivel vagy lenne barátnőm, elveszíteném a barátomat aki szerelmes belém. Hiányozna mert szeretek vele lenni, de nem akarok tőle semmit mert nagyon messze lakik, azt meg nem akarom látni, hogy neki miattam szar. Szóval mit csináljak? Még ha legalább itt tanulna, vagy megoldható lenne, hogy hetente tudjunk találkozni :/ Akkor nem lenne kérdés, hogy mit tegyek. De így keserű szájízzel jönnék össze bárkivel, mert onnantól ő nem lenne
2015. jún. 13. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdésedben megadtad a választ saját magadnak. Van egy lány aki a közeledben lakik, de nem igazán tudod elképzelni magad mellett. És van egy másik lány akiről tudod, hogy nem csak barátként érez irántad, és te sem feltétlenül csak barátként gondolsz rá.

Nem kell szerintem sokat gondolkodni azon, hogy távolság ide, vagy távolság oda, ha egyébként elég gyakran tudtok találkozni majd, vagy megoldható és esetleg később esélyes is a közös jövő, hogy kit válassz, ha jól akarsz dönteni.

2015. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy havonta tudnánk találkozni csak, vagy még ritkábban :/
2015. jún. 13. 11:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a távolság ellenére megprobálkozhatnál vele, lehet hogy működne, havonta találkoztok szerintem ki lehet bírni, van facebook, skyp, telefon amin tartjátok a kapcsolatot, aztán ha találkoztok együtt töltutek az időt, ha pedig szünidő van akkor pedig többet tudtok együtt lenni.

Szerintem érdemes lenne megpróbálni, ha pedig nem működne akkor maradtok a barátságnál.

2015. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor kibírjátok azt az egy-egy hónapot. És ha elég erős lesz a kapcsolat, meg úgy alakítjátok az életetek akkor úgyis sokat lesztek együtt amikor már lesz rá lehetőség. A közelebbi csajjal meg ha eleve már most tudod, hogy reménytelen eset hosszú távon, akkor teljesen értelmetlen is belevágnod. Jórészt mert alapból az lenne az olvasata neked is, de a másik lánynak legfőképp, hogy ha nincs ló, jó a szamár is. Szóval a barátságot is kockáztatnád, ha az a másik lány a távolság ellenére is valóban szeret téged.
2015. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdést inkább úgy tedd fel magadnak, ha szenvedni akarsz a dologgal még egy sort (bár szerintem nincs sok értelme), hogy a közelebbi lány jelent-e, vagy ér-e annyit számodra, mint az aki bár messzebb van tőled, de biztosan szeret és ezt is bevállalná miattad.
2015. jún. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!