Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, nektek kéne egy "Barbie"...

Fiúk, nektek kéne egy "Barbie" barátnő vagy inkább egy egyszerűbb lányt választanátok?

Figyelt kérdés
Mármint egy olyan lány aki ad magára, szeret sportolni, fontos neki, hogy hogyan néz ki, olyan idilli csaj legyen vagy egy egyszerűbb lány aki mégis ápolt de nem a túldíszítettség a célja. Előre is köszi! :)

2013. nov. 28. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Csak ilyen kellene.

Ken

2013. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
mindketto :) Aki az elsore azt mondja,hogy nem az hazudik
2013. nov. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
42%

én inkább az egyszerübbet választanám mert nem szeretem ha nyávognak

17F

2013. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

" egy olyan lány aki ad magára, szeret sportolni, fontos neki, hogy hogyan néz ki,"


Ez nem Barbie kategória. Inkább csak egy jó csaj. Ha az egyszerű jelző elhanyagolt, elhízott külsőt takar, akkor igen a "egy olyan lány aki ad magára, szeret sportolni, fontos neki, hogy hogyan néz ki" Barbit-t választanám, bár a sport nem túldíszítettség.

2013. nov. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem túl egyértelmű a kérdés, de azt hiszem értem mit szeretnél..

Én személy szerint a picit visszafogottabb nőket szeretem, kevés smink, sport sosem árt, de azért csak a külső miatt sportolni túlzás. Nem baj, ha vannak apró szépség hibái inkább, mint hogy 3 kiló smink legyen rajta mindig.. Előbb utóbb úgy is látni fogom smink nélkül, és fél szeretném ismerni másnap reggel is az ágyban xd

2013. nov. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Azt választanám, amelyik szeret főzni-mosni-takarítani.
2013. nov. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ember legyen a talpán, aki erre válaszol!

Aki azt mondja, hogy az 1. nem kéne, az hazudik (98%)! Én is azt mondom, hogy a 2. típust választanám, de... ...de szeretnék egy olyat mint az első.

Csak tudod akit 'idilli csajnak' nevezel, arról már megvannak a sztereotípiák: plázacica, drága fenntartani, megbízhatatlan, stb.... Sajnos az első kategóriáról senki nem tudja elképzelni, hogy hajlandó a konyhában hagymát pucolni hogy aztán egy jó pörköltet csináljon belőle. A tökéletes szépségű Nőkről már nem tudjuk mi férfiak elképzelni, hogy önmagáért tudnak valakit szeretni. És aki nem arra keres párt, hogy a diszkóban mutogassa az inkább megelégszik a 2. típussal.

Én spec. szeretek kirándulni, eljárni olyan helyekre ahol nem számít milyen szép valaki, mert nem az az értékmérő. Na mármost egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy olyan csaj, akinek a legfontosabb az, hogy mindig top állapotban legyen képes felvenni egy túracipőt és smink és belőtt frizura nélkül képes kirándulni....

2013. nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
32%
Igazad van utolsó, de sajnos manapság már a 2. típusú lányok se háziasak. A mai felfogás szerint soviniszta disznók vagyunk, ha szeretnénk, hogy egy nő főzzön ránk.
2013. nov. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 fiftififti válasza:

Az első típust megnézi az ember, mert mutatós és ez is a célja a lánynak. Meglásd és magával ragadjon.

Én személy szerint az olyan lányokra szavazok akik nem festik magukat és természetes valójukban mutatják magukat. Természetesen szépek a nők, nem átalakítva, kifestve, megjátszva. Önmagukért kell szeretni őket :)

2013. nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

(én lennék a 7-es)


Én nem várom el, hogy főzzön rám egy Nő. 31 éves koromra megtanultam főzni, mosni, mosogatni, stb... De legalább a hajlandóság lenne meg - mint ahogy bennem is megvan.

Erről a témáról is megvan a véleményem, csak az már nem kapcsolódik a kérdéshez.... :)

2013. nov. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!