Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Felejtsem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felejtsem el, vagy harcoljak érte?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki szintén jár abba az egyletbe mint én egyik barátnömmel. Mlkor elöször megláttuk,mindkettönknek megtetszettmegtetszett,s én be is jelöltem facebookon. Második egylet után lájkolta a képeim,aminek eléggé megörültem,de megtudtam,hogy bejelölte a barátnömet. Harmadik egyleten mindkettönk irányába voltak ilyen apró utalások hogy bejövünk neki,de mikor csapatjáték volt és ö kellett válasszon maga mellé csapattársakat elsönek engem választott másodiknak pedig a barátnömet,pedig az összes egyletessel nagyon jóban van,velünk pedig csak háromszor találkozott.. Mondhatni beleszerettem én is és a barátnöm is,de most a nyári szünet alatt szünetel az egylet és csak 2 táborbanfogunk találkozni? Mit csináljak? Próbáljam meg elfelejteni? Vagy írjak neki? Vagy ne?


16 L


2015. jún. 19. 17:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Gittegylet xdd
2015. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézd, lehet nem vette észre valamiért hogy érdekel téged és tovább lépett. Ha ez van, nincs értelme harcolnod érte, mert őt se fogod megszerezni, viszont a harcban a barátnőd is bukod. Egyébként pedig ha a barátnőd valóban a barátnőd, akkor le tudtok úlni ketten megbeszélni a dolgokat és finoman, nem tolakodva, nem vádaskodva, nem hibáztatva senkit, meg tudhatod, tőle, hogy egyébként akar-e bármi komolyat a sráctól. És ha nem akkor akár meg is kérheted a barátnőd, hogy segítsen neked rádöbbenteni a srácot, hogy egyébként pedig te meg akarod ismerni, mert komolyan érdekel.

Én az nem javasolnám, hogy harcol a barátnőid ellen egy srácért, mert ha a srácot nem biztos hogy érdekled egyébként komolyan, akkor te fogod a legtöbbet bukni a végén, akár szó szerint mindenkit aki eddig fontos volt. Megér neked annyit az a srác? Biztos vagy abban hogy megéri akár a barátnőid elvesztése árán is megszerezni őt, akármi lesz is? Ezt mérlegeld. És ha csak a legcsekélyebb mértékben se vagy biztos a dolgodban, inkább ne tedd.

2015. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!