Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Harcoljak érte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Réksp kérdése:

Mit tegyek? Harcoljak érte vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

együtt voltam 4 hónapig egy fiúval..elmentünk közösen egy táborba. nem cuppantam rá, hagy legyen a haverjaival,..De amikor már teljesen leszarta a fejemet beolvastam neki.

Amikor hazaértünk szakított velem, mert kiábrándult belőlem.

pedig én azt mondtam neki hogy jó lenne ha velem is törődne kicsit...tudom hogy tábor volt és hogy nem arról szólt hogy együtt legyünk, de azt gondoltam néha beszélgetünk legalább.

teljesen összetörtem, mivel annyira szeretett meg törődött velem..megváltozott teljesen. elfelejtsem vagy harcoljak érte.. kérlek segítsetek.!


2014. febr. 13. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
4 hónap után az a manusz aki gy viselkedik veled, ha a világ legjobbnak tűnő pasija is, azt ejteni kell.
2014. febr. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem minden arany ami fénylik! Úgy érzed, hogy törődött veled és milyen jó volt?? Ez csak azért van mert még nem tudod milyen egy igazi kapcsolat. Ez nem az!!! Hagyd had menjen. Jön majd jobb! Türelem! Hagyd had menjen ha a tiéd akkor vissza jön. Ha nem, akkor sosem volt a tiéd.
2014. febr. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is megerősítelek, hogy hagyd, nem érdekled annyira...és nem is fogod, hiába harcolsz...
2014. febr. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az még oké, hogy néha kellenek a haverok, de az, hogy valaki ennyire mellőzzön - na az nem teljesen tiszta.

Tőled az nem volt szép, hogy normális kérés helyett inkább magadba nyelted a problémát, és mikor túl sok volt, robbantál. Tisztább lett volna az elején szólni, hogy "bocs, de néha figyelhetnél rám is".

Amúgy szerintem is felejtős a pasi. Vagy nem voltál neki eléggé fontos, hogy ezt a problémát közösen oldjátok meg, vagy nincs akkora türelme/tartása, hogy elboldoguljon egy - már bocs - hisztiző nővel. Még akkor is, ha jogos volt a kifakadásod.

2014. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!