Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Harcoljak vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Harcoljak vagy felejtsem el őt örökre?

Figyelt kérdés
A volt párom akivel több éve szakítottunk. Annó 3 évet voltunk együtt, viharos kapcsolat volt. Hol nagyon boldogok voltunk hol martuk egymást. Igazi nagy betűs szerelem ugyanis több évvel a szakításunk után újra találkoztunk és csak öleltük egymást és sírtunk hogy miért kellett így alakulnia amikor annyira szeretjük egymást. Én gondolkodás nélkül újrakezdeném vele, Ő viszont fél. Próbált új életet kezdeni de boldogtalan, nálam keresi a boldogságot. Viszont lett egy "kényelmes" élete és úgy látszik ezt választotta. Ugyanakkor engem keres mert az a találkozás se jött volna létre, ő akarta. Engem szeret és mindig engem fog. De az érzelmi viharok miatt nem akarja már újrakezdeni velem. Viszont mindig felbukkan mert ugyanakkor hiányzik is neki az érzés. Én meg teljesen ki vagyok készülve. Mit tegyek? 27L
2014. máj. 11. 12:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%

Aki szeret téged, az nem a kényelmes életében van, hanem melletted és veled. minden más csak kamu, és szöveg, és szórakozás.


Ezt jobb ha tudod, és mersz szembenézni a valósággal.


Nincs értelme azért az emberért küzdened, aki csak etet téged. Egy férfinek, ha valóban kell egy nő, akkor az mindig ott van vele-jóban, rosszban. Az nem játszik kétfelé.

2014. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27 évesen még van esélyed egy normális életre, egy olyan ember mellett aki téged szeret, de ha éveket elcseszel egy ilyen "kapcsolatban" akkor egyedül fogsz maradni, és mindig mindenkinek ki leszel szolgáltatva és örökké csak egy 3. leszel.
2014. máj. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Kell az neked, hogy idegen férfiak kapcája legyél, mint mostanság sok-sok 30-as? és sose tekintsenek rád úgy, hogy leakarjanak veled egy életet élni? hanem csak egy buli utáni üritőgépnek, vagy pár hónapos szórakozásra, vagy örök "mennyasszonyként, sosem társként?
2014. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mérleged, hogy viharos kapcsolatot akarsz még 3 évre,ahol nem kérik meg a kezed és nem házasodsz össze,viszont elmennek a fiatal éveid és kifutsz az időből...Vagy inkább keresel egy nyugodtabb pasit,aki őszintén szeret,tudja mit akar.
2014. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos gyenge ember. Ha nem szeretne akkor nem keresne mindig. Nem sírna mert nem olyan típus. Ha boldog lenne a jelenlegi életében akkor nem nálam keresné. AZ a baj hogy lelkileg teljesen kikészít. Elküldtem már párszor de mindig megkeres egy idő után. Én szeretem nagyon. Harcolnék érte, nem tudom mit tegyek
2014. máj. 11. 12:56
 6/23 anonim ***** válasza:
De fapina vagy huncut szamuráj
2014. máj. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ő velem tervezte az életét. Amig együtt voltunk. A viharosság miatt nem akarja újrakezdeni.
2014. máj. 11. 12:58
 8/23 anonim ***** válasza:

Lényegtelen milyen ember, gyenge vagy sem, a cselekedetei nyilvánvalóak irányodban. Hiába sirdogál a pasi, ha sosincs ott amikor neked lenne rá szükséged, akár két jó szó erejéig.Ha sose támaszkodhatsz rá, ha a bajban mindig egyedül maradsz és egyedül oldod meg, mert éppen ő "nem ér rá" mert a családjával van.


Egy kapcsolat, az nem olyan, hogy ha kell elveszem, ha kell vagy uncsi, akkor eldobom. Az kőkemény dolog. Ahol évek vannak küzdéssel, nehézséggel, egymás segítésével, önzetlenséggel, toleranciával és tenger lemondással, ha a partnered érdeke úgy kívánja. Nem rózsaszin lányregény.

2014. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Tervezgetni könnyű, de cselekedni? Tervezgetek, hja, de most éppen nincs hangulatom, akkor storno a tervezgetés és félrelöki az ember a másikat. Tervezgetni bárki tud. Cselekedni alig.
2014. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Mindig mellettem van. Most is pont akkor bukkant fel amikor a legnagyobb szükségem volt rá. És támogatott mindenben.
2014. máj. 11. 13:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!