Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Honnan tudom eldonteni, hogy...

Honnan tudom eldonteni, hogy tetszik nekem valaki?

Figyelt kérdés
Par eve nagyon szerelmes voltam egy fiuba, de mostmar nem jelent semmit sem szamomra. Amikor beszelgetek mas fiukkal, es eselyes hogy legyen koztunk valami tobb, mert tudom, hogy szimparikus, akkor mindig azokat az erzeseket keresem magamban mint regen.. De azok meg nem olyanok mint regen.. Mit tegyek? Hogy tudjam meg hogy tetszik-e komolyan valaki?

2013. aug. 29. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a régi érzést felejtsd el mert az egy más személyiség volt, most újnak kell betöltenie a régi helyét. más érzésnek kell lennie mivel más személyről van szó
2013. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nehéz ezt az egészet elmagyarázni, de soha senki iránt nem fogod ugyanazt érezni, hisz mindenki más és más. Nem szabad ugyanazokat az érzéseket keresni, mert nem fogsz találni így senkit. És igazából az, hogy tetszik-e valaki meg az, hogy szerelmes vagy, az két különálló dolog. Nekem is sok srác tetszik mégsem vagyok beléjük szerelmes. Meg az sem biztos, hogy egyből szerelmes leszel már a kapcsolat legelején, kialakulhat később is, de az is lehet, hogy nem fog, és szimplán csak egy erős érzelmi kötődést fogsz érezni iránta, ami szeretet lesz, de nem szerelem. Meg kell próbálni, esélyt kell adni annak akinek jónak látod.
2013. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sokat gondolkodtam rajta.. Tenyleg, rengeteget, igy ezen az egesz dolgon es rajottem, hogy igazatok van es, hogy nem szabad azokat az erzeseket keresnem ebben a kapcsolat-felesegben.. :) nagyon koszonom a valaszokat, sokat segitettetek! :)
2013. szept. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!