Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire számitana...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire számitanak a külsőségek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Baratommal , 9. honapja vagyunk egyutt és betegesen viselkedem a külsőmmel kapcsolatba ugymond. Mindig azon jar a fejem hogy lehetnék mindig valamivel jobb.

Kozmetikai kezelések, uj ruhak hetente , műköröm ..stb.

Bár szerintem a külső egy időután elhalványul és a belső lesz a fontosabb. Baratom hivő, hűséges fiu..Nem "divat" manias..Kicsit szeretném magam vissza fogni.Mert részben elég sok pénz ez , hogy ennyit törődöm azzal hogy hogy nezek ki.


2015. jún. 22. 13:50
 1/7 norbi544 ***** válasza:
Kell, hogy tetszen a párunk, de nem szabad, hogy ez legyen a legfontosabb.
2015. jún. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lényeg h ne az legyen hogy pénz éhes vagy, az nem baj hogy ha neki akarsz tetszeni 😊
2015. jún. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a baj velem . Tulságosan teret adok ennek. És arra "hajtok" hogy minden nőnél jobb legyek..persze tudom ez lehetetlen de mégis naprol napra erre hajtok.Miközbe tudom , hogy neki a belső fontosabb sokkal. És mindig mondja milyen gyönyörű vagyok stb..
2015. jún. 22. 13:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Pénzéhes nem vagyok, ezt ő is tudja és én is.Egyszeruen csak a megfelelési kényszerrel küzdök szerintem..
2015. jún. 22. 13:56
 5/7 norbi544 ***** válasza:
Akkor mi a kérdés? :-) Meg kell szüntetni a kényszert, bármilyen nehéz is.
2015. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Épp az a gond , hogy nem tudom ..Tényleg nagyon nehéz..És arra gondolok, h mivan ha talal majd mast aki valamiben jobb..
2015. jún. 22. 14:00
 7/7 norbi544 ***** válasza:
Az a baj, hogy ezzel egyedül kell megbírkóznod
2015. jún. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!