Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Elrontottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Elrontottam mindent? De hogyan?

Figyelt kérdés
Lassan két éve ismerek egy tőlem két évvel idősebb fiút, kivel először ask.fm-en tartottuk néha, bizonyos időközönként a kapcsolatot, mostanában beszélgettünk sokat Face-en. Élőben egyszer találkoztunk egy Mondocon alkalmával, de csak megöleltük egymást, mert mindkettőnkre várt a baráti társasága. A napokban egyre intimebb témákról beszélgettünk, éss bevallotta, hogy bejövök neki. Aztán mikor tegnap elmeséltem a múltam, miszerint az előző barátomat megcsaltam többször, ám ettől még legjobb (és tényleg nagyon legjobb) barátok maradtunk (úgy éreztem, jó, ha ezt is tudja). Persze mondtam, hogy megváltoztam. De azóta nem ír... Pedig mindig fent van. Azt mondja, semmi baja, de akkor most mi van?

2015. jún. 27. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Beled szeretett es te pont akkortájt mondtad el neki a megcsalasos sztorit..

Ezaltal azt hiszi,hogy ha esetleg osszejonnetek vele is ezt csinálnád,ezert inkabb próbál most elfelejteni. Szerintem.

2015. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel. Sok ember úgy gondolja, hogy ha valaki megcsalta az előző párját, valószínűleg vele is ugyanezt tenné. Te meg pont rosszkor vallottad be a dolgokat.
2015. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!