Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Jaj nekem mindent elrontottam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaj nekem mindent elrontottam. Mihez kezdjek most?

Figyelt kérdés

Legjobb Barátnőm szerelmes az egyik kiskoromtól ismert fiúba. És ez a fiú ma írt nekem hogy szerelmes (mondok egy nevet, pl Petrába) (a rendes neve nem ez...na mindegy) . Annyit írt hogy na tudod kibe vagyok szerelmes? Petrába. És én épp vele beszéltem. Skypeon. És ugye láta hogy valami történt... elmondtam neki. Teljesen bezsongott. Aztán a srác elkezdett velem beszélgetni, hogy mi a száma, hasonlók. És kiderült hogy egy tökre más csajsziról beszélt. A végére leírta hogy "ugye jól megszivattalak?"

Szóval a legjobb barátnőm nyara ismét szarrá ment. Főleg miattam. Tavaly a srác tesóját szerette. Miatta bőgött egész nyáron. Most meg... most meg miatta. Csak ő ilyen szerencsétlen? :( ha nem lenne ilyen nagy árulkodós pofám... hjaj. Pedig szegényke még atlétikára is beiratkozott, hogy imponáljon a srácnak. Hiába :'( úgy sajnálom és az egész az én hibám. Ti ezek után mit tennétek? Semmi ötletem... hazudni nem akarok. Senkinek.



2015. jún. 3. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi most vettem észre. A láta helyett láttát akartam írni. Látta.
2015. jún. 3. 22:10
 2/4 anonim válasza:
Nyilván nem a te hibád. Te csak jót akartál neki gondolom. Ha a srác olyan bunkó volt, hogy így megszivatott téged akkor ne foglalkozhatok vele. Éreztesd a barátnőddel, hogy te mellette vagy. Ha a srác miatt fog bánkódni egy csomó mindenről lemarad! Légy minden erőddel mellette, mutasd meg neki, hogy van sok más szép dolog is!
2015. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem történt semmi baj!

A tiniszerelem már csak ilyen! (még emlékszem)

A bajok hamar elmúlnak a sebek, új szerelemmel hamar gyógyulnak!

Persze fáj kicsit, de ez hozzátartozik a dologhoz!

Fel a fejjel!

2015. jún. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megpróbálok akkor mindenben mellette lenni. Annyi a baj, hogy nagyon érzékeny lány. Mindenen sír. Tegnap is érződött a hangján, hogy mindjárt sírni fog :(
2015. jún. 4. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!