Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak? Elrontotta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Elrontottam mindent.

Figyelt kérdés
Az exemmel nagyon csúnyán szakítottam,azt mondtam neki,hogy van egy másik lány,de közbe nem volt. Azért dobtam,mert nem éreztem iránta már úgy,mint azelőtt. De most megint elkezdtem iránta érezni valamit. Viszont amikor ráírok,akkor vagy nem ír vissza,vagy pedig azt írja,hogy "Hagyjál békén te f aszsz.p.,vagy feljelentelek" meg ilyesmiket. Pedig bocsánatot kértem tőle,és elmondtam,hogy nem csaltam meg.
2015. jún. 20. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:

Én 15F

Ő 14L

2015. jún. 20. 10:34
 2/7 anonim válasza:
100%
Ez csúnya volt. Felejtsd el mostmár, ha eddig nem kellett ne kelljen most sem. Szerintem elég rosszul esett neki a dolog, ne nehezítsd meg neki azzal hogy amikor már túlteszi magát rajtad akkor megint elkezded keresni.
2015. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

15 eves vagy es nincs jobb dolgod ,mint hogy kislanyok szivet osszetord ?

Ha nem akar veled beszelni ,akkor az biztos azert van ,mert csunyan megbantotad ..

Hogy mit lehet tenni ebben a helyzetben ? Hagyd beken es ne okozz meg tobb fajdalmat szegeny lanynak ha igazan szereted !

2015. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért neki is voltak hülye dolgai. Pl. Nekem sose lehetett igazam,mindig az volt amit ő akart,az utolsó egy hónapban nem is akart találkozni,egyszer találkoztunk,akkor is alig szólt hozzám. Rá egy nappal később szakítottunk.
2015. jún. 20. 10:45
 5/7 anonim válasza:
Hagyd egy kicsit lenyugodni a kedélyeket, és 1-2 hét múlva próbáld meg elhívni egy kávéra vagy valamire, és beszéljétek meg. Szakítás után jobb, ha hagysz neki egy kis teret, hogy átgondoljon mindent. Ha szeret téged, megenyhül, és meg fogják tudni beszélni. :)
2015. jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek utan a legjobb amit tehetsz az az,hogy elfelejted es beken hagyod. Ha velem csinaltak volna ezt meg a fiuval tobbe szoba nem alltam volna meg kideritettem volna ki az allitolagos masik lany es ugy atrendeztem volna az arcberendezeset hogy az anyja se ismer ra egy hetig.

18/L

2015. jún. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De mint mondtam,nem volt semmi lány a dologba. Egyszerűen csak kezdett elegem lenni ebből az egészből
2015. jún. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!