Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátom anyukája?

Figyelt kérdés
A barátom ma alszik itt másodjára. Egyébként is alig akarta elengedni. Aztán kerestem valamit mondta a barátom hogy a táskájában van. Keresem,és a kezembe akad egy gumi. Rákérdeztem,és mondta,hogy anyukája felvilágosította erről. Teszem hozzá 17 éves..............És megbeszélte,hogy vár rám...Engem mélységesen felháborít,hogy egyből erre gondol. Én 16 vagyok,és nehezen állok ehhez a témához,mert meg akartak erőszakolni 11 évesen. Erről nem beszéltem senkinek,szóval lehet ezért esik ennyire rosszul...Nem tudom mit kellene tennem.. Kérlek valami ötletet...:(
2015. júl. 2. 19:44
 1/8 anonim válasza:
Hát csak azt tudod tenni hogy megbeszélitek.
2015. júl. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Kétlem, hogy felháborodottnak kell lenned, ha valakinek megfordul a fejében a szex egy 17 és egy 16 éves közti kapcsolat esetén.
2015. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Főleg, hogy az anyja azt se tudja, hogy mi a te "problémád".
2015. júl. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem örülj neki ,hogy legalább gondolt erre.

Egy párkapcsolatban a szexuális együttlét alapvető dolog és 16-17 évesen már nem vagytok kicsik.

Ha meg tovább feszélyeztet a múltad akkor muszáj lesz megbeszélned legalább a barátoddal ,hidd el ha szeret akkor biztosan melletted marad és segít amiben tud.

2015. júl. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

Jogtalannak tartom a felháborodásodat!

1. Ha nem mondtad el senkinek, nem haragudhatsz miatta senkinek, hisz honnan is kéne tudniuk?

2. Egyáltalán nem baj, ha egy anya felvilágosítja a 17 éves fiát ha az egy lánynál készül aludni, sőt, inkább felelősségteljes.

3. Senki nem mondta hogy feküdjetek le, de jobb ha van kéznél mikor nem kell, mintha nincs amikor kellene!

Gondold csak végig!

2015. júl. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
HA!!!! Nagyon komoly a kapcsolatotok,és megbízható a srác,akkor mondd el neki,biztos megérti.Ha meg nem,szíve joga,rúgd ki a pi*sába...!!!
2015. júl. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne hibáztasd se őt, se az anyukáját, tinik vagytok, nem csoda ha rögtön erre gondol, legalább gondoskodik róla, de jobb lenne ha a barátoddal közölnéd, hogy hogyan is állsz ehhez a témához.
2015. júl. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, valószínűleg azért esik rosszul.

A srác anyukája előrelátó, még nem akar unokát magának. Jól is teszi! S nem is prűd, így meghozta a lehető legjobb döntést.

2015. júl. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!