Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csak barat akar lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barat akar lenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu,mar egy eve ismerjuk egymast,de csak egy honapja kezdtunk talalkozgatni.Az iskolai kozossegi munkan egyutt voltunk,tobbszor hazakisert,eljott velem muzeumok ejszakara..stbstb amikor vele voltam tobbszor megfogta a kezemet,egyszer ossze is kulcsolta az enyemmel..voltak utalasai,de nem ertem a fiut.Probaltam vele talalkozokat osszehozni,valamelyik ossze is jott,de a legtobbet lemondja .Es most is 6ig dolgozott es irta,hogy egyik lany haverjanal buli van es mindenkit meghivtak/meghivott,kiveve engem.Engem elfelejt.Anyukaja egyszer kerdezte tole,hogy kivel talalkozik delutan es megmutatta a kepemet neki o meg elhivott egy ilyen "kertipartyra" ahol lehet satrazni is..es mar 2hete megbeszeltuk,hogy akkor megyek..szombaton lenne,de fel sem hozza a temat.Nalam van a karkotoje is,akarhanyszor probalom visszaadni neki,azt mondja "maradjon nalad,igy legalabb talalkozunk" nem ertem,olyan bonyolult ember.Barat akar lenni vagy tobb?

2015. júl. 6. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
D#gni akar...
2015. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
NEM CSAK barát akar lenni szerintem. :)
2015. júl. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
több
2015. júl. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Meszibence válasza:

1. : te aztán g*ci inteligens és tömör vagy :D

de szeritem igen többet akar

2015. júl. 7. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de akkor miert mondja le a talalkozokat? Es miert mond olyanokat,hogy a lanyhaverjanal buli lesz ma... ?!
2015. júl. 7. 09:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még maga se tudja, mit akar.
2015. júl. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyik talalkozasnal tudja mit szeretne a masiknal meg nem.Egyiknel olelget meg utalgat ezzel azzal,a masiknal meg mintha utalna,alig nez ram..jo lenne,ha eldontene mit szeretne,mert ez mar kezd unalmassa valni.
2015. júl. 7. 10:56
 8/10 Meszibence válasza:
Lehet (na jó nem valószínű de talán) hogy te is meg egy másik lány is tetszik neki és nem tud dönteni. Egyiknap azt mondja hogy téged akar a másik nap meg a másik lány. De ezt ténleg ne ugy vedd hogy így van. Az is lehet hogy csak most először szerelmes és össze van zavarodva és nem akarja hogy megtudd csak egyik nap elhatározzam magát hogy mégis megpróbálja nem tudom. Könnyebb lenne ha tudnánk hány éves a srác
2015. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
18eves,en meg 17.Nem hiszem,hogy mas lany is tetszene neki,akikkel haverkodik meg azokra azt mondta,hogy tomeglanyok.Es masnak nem is ir rajtam kivul,mindig mutogatja a telefonjat,es egyszer sem lattam mast.
2015. júl. 8. 07:21
 10/10 A kérdező kommentje:
Errol ennyit,o ir ram,visszairok neki es neha neha fent van,de vissza sem ir. Azota fel sem hozta a szombati satrazast,nagyon tetszhetek neki,ha meg sem kerdezi hogy mikor erek ra..vagy barmi mas.
2015. júl. 9. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!