Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szerelmes vagyok. Mit lehet várni egy ilyen embertől?

Figyelt kérdés
Ez most egy csúny általánosítás de biztosra veszem,hogy tudjátok milyen berekről van szó. Nagy gondot fordít az urias kinézetre, az öltözékére, az iphone elengedhetetlen... Arra vagyok kíváncsi,hogy megéri egy kapcsolatról reménykedni? Anyukám elég szókimondóan kijelentette,hogy az ilyen kinyaltaktól nem számíthatsz semmire. Tanácsot várok,olyanoktóp akik tapasztaltabbak és tudják hogyan gondolkodnak az ilyen fiúk "az első sorból".

2015. febr. 18. 12:28
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. febr. 18. 12:28
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem minden a külső, ne ez alapján ítéld meg (bár az általánosítások mögött mindig van igazság).

Viszont ha nem foglalkozik veled, semmibe vesz, akkor meg el kell fogadni, hogy nem lesz semmi belőle és keresni olyat, aki törődik veled és odafigyel rád.

2015. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő a jobbik eset.
2015. febr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tőle sok jót ne várj, ez a fajta csak magát szereti, felejtsd el, megkíméled magad egy csalódástól!
2015. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem van pár hasonló kinézetű ismerősöm, akiknek tényleg a kinézetük a minden.


Nos, nem akarlak elrettenteni, de a lánytól is hasonlókat várnak el. Szoli, hibátlan bőr, tehát tényleg patent kinézet...


Elég felszínes emberek, tehát a kapcsolataik is ilyen felszínesek, persze gondolom van kivétel nem mondom, de eddig én olyannal még nem találkoztam...


Próbálkozhatsz nála, de előre készítsd fel magad a csalódásra. Mert álltalában az ehhez hasonló pasikat 10 lány ugrálja körbe naponta. (sajnos)

2015. febr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi srácok az őszinteséget,sokat jelent
2015. febr. 18. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!