Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyire lehetetlen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire lehetetlen?

Figyelt kérdés

Annyira lehetetlennek hangzik, hogy 15 évesen tényleg szerelmes legyek valakibe?...Most volt egy hónapja, hogy együtt vagyunk barátommal (ő nekem az első), és ha ki merem ejteni, hogy hiányzik vagy szeretem, akkor anyum egyből elkezdi ciccegni, meg mondani, hogy "majd elmúlik", "csak a szerelembe vagy szerelmes", "sok pasid lesz még" stb...és nem csak ő mondja ezt, hanem a családból szinte mindenki....és ez néha annyira elszomorít, annak ellenére, hogy tudom, hogy én belé vagyok szerelmes de nagyon, nem pedig a szerelembe...a fiún is látszik és rendszeresen kimutatja hogy szeret, ráadásul az összes barátunk azt mondta, hogy csillog a szemünk, amikor egymásra nézünk:)

Szóval annyira lehetetlen, hogy ez a kapcsolat sokáig tartson? (Pl nem csak pár hónapig, hanem 1, esetleg 2 év)

Mindketten 15 évesek vagyunk.



2015. júl. 8. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen , rajtatok mulik , a rokonok meg ilyenek , gondolj bele én milyen baszakodást kapok mert nem volt még barátnőm , 14/f
2015. júl. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajtatok múlik.
2015. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem hangzik lehetetlennek de anyádnak is igaza lehet. Fiatal vagy, és ez az érzés új lehet neked. Később, lehet pár év vagy akár hónap de rájössz mit érzel igazából. De ez kölcsönös a másik féltől is. Ne éld még bele magad nagyon mert ha beleéled és nem úgy alakul egy rossz emlék mara ami mindig megmarad.
2015. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
A hisszú szerelem nem életkor kérdése. De az is igaz hogy nem ő lesz az egyetlen. Ha tesztek érte hogy hosszú legyen akkor valószínűleg hosszú is lesz.
2015. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm az eddigi válaszokat!:)

Persze természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez valószínűleg nem fog örökké tartani, de viszont szeretném élvezni azt ami most van, de úgy nem mindig megy, hogy soha nem támogatnak, és csak negatívumot mondanak...

De mind1 megpróbálok rajta nem sokat agyalni...de persze felfogtam amit anyum mondott, és nem élem bele magam túlságosan, de közben élvezem azt a csodálatos érzést, hogy valaki viszont szeret:)

(Légyszi nézzétek el nekem hogy ilyenkor már nem tudok normálisan fogalmazni xd)

2015. júl. 8. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!