Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan léphetnék ki ebből a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetnék ki ebből a lehetetlen kapcsolatbol?

Figyelt kérdés
Szerintem nem jó ez a kapcsolat annyi probléma volt már ebben amin Én nem tudom magam tultenni és elfelejteni neki..leirok párat csak hogy képet kapjatok a helyzetről..a párom egy olyan ember akivel egyszerüen lehetetlen normálisan lenni legalább egy fél napot ha nincs probléma akkor ő csinal apró dolgokon gondolkodik órákat folyamatosan idegbeteg és persze mindig rajtam van levezetve volt egy pár alkalom amikor hozzám is nyult pedig oka nem volt rá és lehet ez fáj a legjobban legutóbb 1honapja bántott...amikor eszembe jut összeszorul a gyomrom..volt már megcsalás is igaz hogy csak csókig jutottak de én nem birom elfelejteni..és a mostani -jelenlegi gyötrelmem hogy házat vettünk aminek az árát ketten gyüjtöttük és igénybe vesszük rá a CSOK-ot amihez házasság kell elvileg ugyvan hogy most hétvégfén meglessz de én nem szeretném .nem akarok egy idegbeteg őrült szem_tláda felesége lenni és tönkretenni az életem én nem erről álmodtam de félek neki megmondani mert kiborul és akkor azt mondja hogy huzzak innen el költözzek..csak ebben az a bökkenő hogy van egy kisfiunk aki 4 éves és ő érte megis halnék nemhogy ezt kibirni ugyhogy érte viselnem kell amit az élet kidobott nekem..itt vagyoki teljes reménytelenségben 25éves az öngyilkosságon gondolkodva mert nem foglalkozik velem senki nincs kinek elmondani és elsirni magambol a gondjaim mert nem érdeklek senkit..a párom mindig ugy csinalja hogy csak az ő problémáival foglalkozzon mindenki ja meg énis ..én meg levagyok sz_arva..

2015. júl. 6. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha félsz a párodtól és bántalmazott is, menj el a rendőrségre. Ilyen esetben nem fogod elveszíteni a gyermeked, mert egy ilyen embernek mint a férjed nem fogják adni a felügyeletet. Semmiképp se maradj vele!
2015. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 omba ***** válasza:
100%

Már sokkal korábban kellett volna, de most sem késő NEM-et mondani!


Ha múlt héten, vagy tavaly mondtad volna, akkor is hiszti lett volna,a ház meg közös vagyon, hiába magyaráz bármit.

2015. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Apád, anyád, tervért, bárki rokon, aki segítene a fizikai erőszak ellen, elköltöztök a gyerekkel, a többi meg már csak bíróság.... meddig akaszt szenvedni?
2015. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs bátorságon régen volt ..de már kikezelte belőlem azt is féltem a gyereket..nem tudom meddig fogom birni de ennek nem lesz jó vége..elég szomorú ha belegondolok hogy egy idegbeteg őrült miatt feladnám az életem és a gyerekemet mert más megoldást nem látok már.
2015. júl. 6. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Véges ideig fogod bírni.. és akkor ugyanitt leszel.

Szóval most vegyél nagy levegőt, - és vége.

Lesz neked normális életed, miért ne lenne????

2015. júl. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csak annyit kerdezz magadtol: jo ez nekem??? Ha nem jo akkor miert csinalom???? Mert felek? Ez nem valasz, felembol elni valaki melett, tonkretenni a sajat es gyereked eletet. Tudod vegso soron ez egy dontes, es a te dontesed a te feleloseged. Ha megszuletett a dontesed megoldas mindig van es segitseg is. Szoval ossze kell szedned magad es dontened,lepned
2015. aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!