Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok és 154 cm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 154 cm. Tegnap randiztam egy fiuval aki pedig 185-187. Nekem semmi problémám ezzel normálisan tudtunk csókolózni is. Nagyon ciki, hogy ilyen pici vagyok hozzá képest?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik nagyon,hogy magas olyan biztonsag erzetet nyujt.De eleg furcsa volt tenyleg mikor egymas mellett mentunk hogy a vallaig sem ertem.Ti nagyon lenezitek az ilyen parokat? Hagyjam inkabb az egeszet?

2015. júl. 9. 10:32
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Igaz, köztünk "csak" 20 cm különbség van barátommal (170-190), de mi már nem nagyon fogunk nőni (bár ő pont az utóbbi időben nőtt, de nálam ez már megállt pár éve). :D Ellenben te, még tuti fogsz magasodni egy picit... A fiú nem tudom hány éves, de ő is (ez már a kevésbé jó hír mondjuk)... :D Ha összejöttök, van azért esély még rá, hogy pár éven belül kicsit kiegyenlítődnek ezek a számok. Ha nem, ellensúlyozásra persze még biztos ott a magassarkú, bár én nem hordanék ilyen fiatalon...

Mindig lesznek olyanok, akiknek nem tetszik valami és esetleg belétek kötnek, de ilyen ez a világ. A fontos nem ezeknek az embereknek a véleménye, hanem kettőtöké és, hogy tudjátok kizárni a többit.

Amúgy itt a többség nem vágja a szövegértést, ahogy látom. Nem a barátja, emberek! Még csak tegnap randizott vele! Meg elég gusztustalan, amiket irkáltok, miközben fiatalok és alig ismerik egymást. Bírom azokat is, akik egy ártatlan kislányon töltik ki az irigységüket és rosszindulatukat... Borzadály mi van itt.

Kérdező! Szerelemben nincs olyan, hogy ciki, ezt jegyezd meg. :)

2015. júl. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül azért néznélek le (szó szerint értve), mert nálam is alacsonyabb vagy. Az meg hülyeség, hogy az utcán beszólnak. Ki szólna be? max olyan olyan "értelmiségi" emberek akik ebben lelik örömüket, de ők mindenki másnak beszólnak valamilyen hülye indokkal.

A szüleim közt is ennyi magasság különbség van. Több mint két évtizede jól megvannak.

2015. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 opened paradise ***** válasza:

Volt már ilyen kapcsolatom,ahol hasonlóképpen 30 centi volt a különbség.

Járdák,lépcsők segíthetnek,ha meg nincs,akkor kapjon fel :D

És nem,egyáltalán nem ciki.

2015. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Lovacskázás közben nagyon jó, belemarkol a fenekembe és rángat fel-le a szerszámán :3
2015. júl. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
És még ma is boldogan élnek együtt!
2015. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
ettől csak cukik lesztek :D jó ez így
2015. júl. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
19. és mégis mit ér a 160 cm-es muay thai-os törpéd az utcán?bármelyik utca gyerek leverné,és tudod miért?mert utcán nincsenek szabályok,és ezt a muay thai-os elfelejti
2015. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Fu koszi a valaszokat:)meg mindig johetnek amugy sikerult meggyotnotok..nagyon koszonom,ment a zold kez:)
2015. júl. 11. 15:55
 29/33 anonim ***** válasza:
Tényleg nem trollkodás céljából írom, de a 25 centivel alacsonyabb barátnőmet úgy szoktam megdugni, hogy felkapom és bummbumm xD Am szerintem nem ciki ;)
2015. júl. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#25: Fekve még nem próbáltátok? LOL.
2015. júl. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!