Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15 éves vagyok és 154 cm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok és 154 cm. Tegnap randiztam egy fiuval aki pedig 185-187. Nekem semmi problémám ezzel normálisan tudtunk csókolózni is. Nagyon ciki, hogy ilyen pici vagyok hozzá képest?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik nagyon,hogy magas olyan biztonsag erzetet nyujt.De eleg furcsa volt tenyleg mikor egymas mellett mentunk hogy a vallaig sem ertem.Ti nagyon lenezitek az ilyen parokat? Hagyjam inkabb az egeszet?

2015. júl. 9. 10:32
1 2 3 4
 31/33 anonim válasza:
17 éves vagyok, 153 cm. Ha a fiú szeret,hidd el, nem a magasságodat fogja nézni. Különben meg szerintem az olyan édibédi, amikor a lány ilyen picike a pasi mellett :) Ha meg beszólnak, ne is törődj velük. Nem feltétlenül az 175 cm-es lányok a legjobbak,legszebbek :DD. Azért,mert picike vagy, még simán lehet előnyös alakod! :)
2015. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Nekem meg épp az ilyen "pici" lányok tetszenek, pedig nagyon magas vagyok. Éppen az arányok miatt, valahogy a szememnek jobban tetszik. Kár, hogy nagyon nehéz alacsony lányt találnom, mert félnek a különbségtől.
2015. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
Szerintem örülj neki, én 180cm magas vagyok és lány, már annak örülök, ha a pasi egy kicsivel is magasabb nálam:)
2015. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!