Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon ciki dolog miatt nem...

Nagyon ciki dolog miatt nem tudok enni normálisan. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy még karácsonykor a rokonoknál voltunk, vendégágyon aludtam.. És leszakadt alattam.. Eszméletlenül ciki volt, nagyon szégyelltem magam... Fogyózok, már le is ment 20 kg, de még mindig 100 kg vagyok.. Tehát amióta ez történt, napi 6-700 kcal-nál többet képtelen vagyok enni.. Ráadásul teljesen depressziós lettem, még mindig nagyon szégyellem magam... :'(
2012. jan. 1. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
X'DDDDDDDDDD ISTENEM :'DDDDD. Amúgy zsírleszívás volt, hogy kb 8nap alatt lefogytál 20kg-t?
2012. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az ilyen bunkók kíméljenek, köszi.
2012. jan. 1. 16:36
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Semmit, ugyanúgy fogyózz, ahogy eddig. Emiatt ne légy depressziós. Az ágy volt a gyönge, 100 kilót bármilyen ágynak ki kell bírnia. Gondolj csak arra, amikor két "átlagos" súlyú ember szeretkezik egy hasonló ágyon. Akkor is több a tömeg, mint 100 kiló...
2012. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

jaj ez nem ciki egy vékony ember alatt is leszakadt volna az ágy ha gyöngye!

ne legyél rosszul emiatt.

és ne koplalj!azzal csak a visszájára sülnek el a dolgok.

én is volt,hogy koplalva 600-700 kalóriával koplaltam a vége az lett,hogy igaz lefogytam kb. 25 kilót de úgy kiéhezett a szervezetem,hogy 3 hónap alatt visszajött minden...

és persze ezzel a szerveidet is tönkreteszed,akár még a szíved is megállhat,ne butáskodj,egyél egészségesen mozogj és minden rendben lesz.

nem kell emiatt szégyenkezned!

2012. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lelkileg rendben vagy? nem engem kell egészséges normának venni, de én mondjuk hol nem sza.rnám le mi szakad le alattam.. az egészséges valahol kettőnk között lenne, talán erre kéne törekedni.. lelkizni azon, hogy leszakad egy ágy.. istenem. amíg nem magadért, az egészségedért akarsz lefogyni, szerintem fölösleges, mert A)vagy nem lesz kitartásod, B) lesz de nem fogod egészségesen csinálni (mint most, koplalás).
2012. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ugyanmár...

ne is törődj vele, bárkivel előfordul, rossz minőségű volt az ágy vagy nagyon régi, nincs okod szégyelni magad, lehet hogy egy 40 kilos ember alatt is leszakadt volna

folytasd ugyanúgy a diétád vagy az életmódodatt ahogy eddig

600kcal meg koplalás semmi értelme, felesd el

2012. jan. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

55 kiló vagyok

ma hajnalban alattam is leszakadt a hülye ágy

2012. jan. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nádszál vékony vagyok és alattam is szakadt már le ágy.Valószínű az a vendégágy gagyi volt , vagy régi , rossz azért szakadt le.Ne legyél depressziós emiatt.És sok kitartást !
2012. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
hat engem es paromat se nagyon bír ki az ágy amilyen hevesek vagyunk :DD amugy most karacsonyrol van szo??mer akkor nagyon rovid ido alatt ment le aza 20kg ami szinte hihetetlen es nem realis, de foleg egeszsegtelen lenne!!! 6-700kcal viszont kevés, lefogysz tole, viszont vissza is jonmajd..
2012. jan. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A 20 kg-t kb 9 hónap alatt fogytam le.

Kicsit megnyugtattatok.. De még mindig nagyon gáz.. :(


Amúgy általában nem érdekelnek ezek a dolgok, de most lett nemrég új barátom, és ő is szemtanúja volt.. Legfőképp emiatt gondolom cikinek..

2012. jan. 1. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!