Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor itt valaki tanácsot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interferencia kérdése:

Amikor itt valaki tanácsot kér egy számára nehéz helyzetben, miért írsz olyan választ, aminek az a lényege, hogy nálad is hasonló a helyzet, de nem olyan rossz, mint az övé?

Figyelt kérdés
Rengeteg ilyet látok. Ezzel tulajdonképpen egy kicsit belerúgnak a kérdezőbe.
2015. jún. 14. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor írom le a helyzetemet,ha mondjuk ugyanaz pepitában,és próbálok segíteni,mert tudom,mennyire szar érzés.
2015. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem csinálok ilyet. Ha tudok segítek.
2015. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok ember kíváncsi rá, hogy más is van / volt-e hasonló helyzetben, mint ő, a legtöbb kérdés tartalmazza is ezt az érdeklődést.

A másik pedig, hogy kívülről könnyű okoskodni, megmondani, hogy mit kéne tennie. Ha válaszolóként úgy "okoskodok bele" a kérdező dolgába, hogy hasonló tapasztalatom van, tehát tudom, mit beszélek, akkor már más a dolog fekvése... :)

2015. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2015. jún. 20. 13:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Pfú, nekem is szokott ilyen lenni, de azért nem ilyen sokszor...:/
2015. júl. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!