Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 8honapja együtt vagyok valakiv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8honapja együtt vagyok valakivel. Elmodtqm valamit es nemtom feldolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam hogy lefeküdt ket csajjal. Erre felkelek ezt elmesélem.elkezdi ő regi lany baratjarol álmodott hogy fat ültettek.mit mond..kar hogy nem volt pucér bar mar lattam puceran,majdnem elmentem a látványtól..

Irrital hogy minden heten ilyet mond.ri..banc ismerősei vannak ba...zdmeg..

Meg álmodtam hogy megcsalt ő meg iyet mond,nemtom feldolgozni. Mit tegyek? Iszonyatos erzes..:(


2015. júl. 16. 11:54
 1/4 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
Jajj, most mondott valamit hogy "visszavagjon" valoszinu rosszul érte az almod, ilyet ne mondj neki... Amugy meg beszélj vele errol es mond hogy egy veletlen alom volt es feloldódik a dolog aztán feldolgozod
2015. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Most elmondtad, álmodtad, jajj iyet, vagy ba...zdmeg, nemtom, bar mar. Értelem nem sok van nàlad !
2015. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a ribikkel van a gond, hanem hogy ő rájuk csorgatja a nyálát, és nem rád.
2015. júl. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem eleg hogy butaságot álmodik.meg plusszba direkt hülyeséget mond.pedig láthatta rajtam miyrm rossz volt az almom
2015. júl. 16. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!