Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha reménytelenül...

Mit tegyek, ha reménytelenül kövér vagyok és egyre hízok?

Figyelt kérdés
Hát én világéletemben kövér voltam kicsi gyerekként is,de amióta szednem kell egy gyógyszert feljött vagy 15kg,pedig nem változott az étkezésem. Igaz össze-vissza eszem,de csak azt tudom ami van itthon: általában kenyér vagy tészta. Igazából szeretek is enni és elkeserítő hogy koplalnom kell ezután ha jól akarok kinézni. Húst/zöldséget úgyse veszünk itthon. Mit tehetnék? 19/L 156cm/ 7x kg
2015. jún. 12. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Vegyél húst és zöldséget, másként nem igazán fog menni. Ne egyél össze-vissza, hanem alakíts ki rutint.


Koplalással csak rontasz a helyzeten, még hízékonyabbá tesz.

2015. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz ,és miért nem vesztek zöldséget ? Nem tudom elképzelni,hogy csak kenyér meg vaj van otthon.


Nem kell koplalnod,csak nem kenyeret meg tésztát enni . Sporttal hogy állsz ? bár ha csak kenyeret meg tésztát eszel ,akkor nem fog segíteni ..

2015. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Egyébként elhatározás/akarat kérdése az egész . Nekem ha fogyóban van a lelkesedésem,vagy stagnálok csak arra kell gondolnom,hogy kövér maradok egész életemben ,és máris motiváltabb vagyok :D
2015. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sajnálatra méltó ha egy fiatal felnőtt azt használja kifogásnak hogy hát de a szüleim nem vesznek normális kaját. Lemész és veszel gyümölcsöket zöldségeket húst és megcsinálod vagy ha mást nem elmész a nagy bevásárlásokra és berakod a kocsiba ami kell. Utána nézel az egészséges életmódnak és elkezded követni. Nem kell se koplalni se semmi. Normálisan kell táplálkozni és mozogni
2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az egeszseges kajalas nem egyenlo a koplalassal. Nyilvan ha az ember megszokta hogy kenyerrel meg fott tesztaval tomi magat, akkor nehez az atallas, de le lehet szokni ezekrol a dolgokrol.


Egyel hust, tojast, sajtot, sovany turot, zoldseget. Hagyd el a kenyeret, tesztat, cukros uditoket, hasonlo szemet kajakat.


Kezdj el mozogni, sportolni.


ennyi a titka. vagy csinalod es jol fogsz kinezni, vagy sirankozol es kover maradsz (meg elobb-utobb beteg is).


Csak rajtad mulik.

2015. jún. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen pontosan csak kenyér és vaj meg tészta van itthon ebédre vagy valami olcsóbb főtt kaja pl paprikás krumpli. Nincs pénz másra nem szimpla hobbyból eszünk ilyeneket. Örülnék valóban hasznos válaszoknak,mert ezzel így nem sokat érek. NINCS PÉNZ! Olcsó és megoldható ötletek érdekelnek, a sportot meg lehet oldani ingyen is eddig is sikerült.
2015. jún. 12. 15:04
 7/20 bollocks ***** válasza:
27%
Keress egy hájfetisisztát, és boldog életetek lesz. Tudod jól, hogy mit tehetnél, de azt nem akarod tenni, interneten keresztül meg nem tudjuk megadni neked a szénlapáttal tarkónvágást, amire szükséged lenne.
2015. jún. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó idióta! Próbáld ki milyen a családomban élni utána írkálj ilyeneket ha egyszer nincs pénz valamire akkor nincs. Olyan ötleteket várnék,amit ilyen körülmények között is hosszútávon meg lehet oldani.
2015. jún. 12. 15:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs penz masra, akkor egyel ezekbol kevesebbet.
2015. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen addig világos :) ezek szoktak bővebben lenni itthon: ugye tészta,zsemle,kenyér,margarin,felvágott,esetleg sajt és tej, olcsón beszerzett idény gyümölcsök pl. most kaptunk valakitől cseresznyét szóval ilyenekre kell gondolni,tojás is van általában. Mit lehetne ebből egy napra kihozni? Vagy ha esetleg van valamilyen olcsó étel ötlet annak is nagyon örülnék! :)
2015. jún. 12. 15:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!