Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon zavar. Beszéljünk róla?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar. Beszéljünk róla?

Figyelt kérdés

Na az van, hogy soha nem keres engem a barátnőm. Nem ír facebookon, nem telefonál magától.

Élőben nagyon jól elvagyunk. Szeretjük egymást.

De engem ez nagyon zavar, sőt bánt, hogy a találkozások között csak akkor beszélünk ha én írok vagy felhívom.

Nekem is jól esne ha magától keresne és érdeklődne.

Emiatt úgy érzem, hogy nem érdeklem vagy nem akar velem beszélni, közben pedig ha egyszer belekezdEK akkor nagyon jót beszélgetünk élőben meg ne is beszéljünk róla. hogy milyen jó.



2015. júl. 19. 10:28
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Bennem elszakadt valami. Nagyon szeretem szerelemmel, majd kettészakadt a szívem mikor kimondtam, hogy hagyjuk egymást ilyen szempontból akkor.


Mondtam neki, ha érdeklem valóban, keressen. Tudja hol talál.

Nem fog megkeresni, tudom.

2015. aug. 5. 11:06
 22/23 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeret és akar téged, akkor fog keresni.

Ha meg nem, akkor ne sajnáld.

2015. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nos, megkeresett tegnapelőtt.


Hogy tudja, most nincs szükségem rá, de neki szükségem van rá, és ha szeretném akkor megtalálom fészbúkon és beszélgessünk (azért fészbúkon, mert volt vagy fél 12 (éjfél) mikor ezt üzente)

Szüksége van rám. DE nem úgy ahogy az elején tervezte.


Ez mit jelent? Én nem akarok a ,,meghalt a kutyád, de megtarthatod " szituációba kerülni.

2015. aug. 15. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!