Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg gáz, ha nem volt még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz, ha nem volt még 17 évesen kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Semmi nem alakult még ki. Interneten beszélgettem már emberekkel, egyikük iránt többet is kezdtem el táplálni, de a valóságban nuku. Még kézen fogva sem jártam együtt senkivel, randira álmomban hívtak, a csókot meg csak képről ismerem. Ami azt illeti, fiúval kettesben csak idén voltam Ausztriában, de nem szerelmi szándékból. Pedig sokan mondják, hogy szép vagyok, vékony homokóra alkatom van és hosszú fekete hajam, igaz szemüveges vagyok és nincsenek nagy melleim. Igazság szerint lehetőségem sincs kialakítani valamit, mert állandóan utazok, 15x költöztem már otthon is városon belül, most meg külföldön vagyunk. Esélytelen vagyok, de kellemetlenül éreztem magam, mert mások már régen túl vannak egy csomó dolgon, nekem meg internetes beszélgetésen kívül semmi nem jött össze. Mint annak a jehovista csúnya lúzernek, aki állandóan ki volt rekesztve, én csak én beszéltem vele - kínomban.

17/L


2015. júl. 20. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez... egyáltalán nem gáz :) Előbb-utóbb találni fogsz valakit, hidd el :)

Amúgy, ha esetleg lenne kedved beszélgetni, nyugodtan írj ^^

17/f

2015. júl. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én most leszek nyár végén 18, és nekem sem volt még kapcsolatom. De szerintem nem is igazán kell az embernek 18 éves kor előtt... úgy értem, egy kapcsolat elég sok mindennel jár. Lemondásokkal, figyelni kell a másik érdekeit, a kedvében kell járni, stb. Ami nem rossz, viszont erre van 60 éved még, gyerek viszont nem maradsz örökre, csak még 1 évig.
2015. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is fél év múlva 17 leszek, de nem érzem cikinek mert rz nem erről szól..


Nekem inkább csak hiányzik egy kapcsolat mert sosem tudtam meg eddig hogy milyen.


16/f

2015. júl. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok, nekem se volt még. De hát ez van, mindennek eljön majd az ideje, én nem siettetem a dolgot.:)
2015. júl. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Spectre_R42 ***** válasza:

Nem gáz egyáltalán. Én most érzem úgy hogy eljött a randizási időszak. Eddig nem ez volt a fontos. Mindenkinek eljön a maga ideje. Mellesleg ne erőltesd a dolgot, úgy több esélyed van rá hogy valaki megtalál. Ha nem aggódsz ezen és önmagad adod, szerencséd lesz hidd el :D


19/F

2015. júl. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem gáz, nekem sem volt kapcsolatom és én is 17 vagyok :) majd eljön az ideje :)
2015. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én nemsokára leszek 17, lány vagyok és még én se randiztam és semmi ilyesmi. Nem is akarok még, néha csak vágyok arra, hogy személyesen is megtapasztaljam. Internetes beszélgetéseim már nekem is voltak és én a románc utáni kis vágyamat írásban élem ki. De ami késik az nem múlik, nem igaz? :)
2015. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy ennyien vagyunk, és nem érzitek gondnak. :)
2015. júl. 21. 11:50
 9/10 anonim válasza:
En is 17 vagyok es nekem sem volt meg parkapcsolatom.De nem is baj.
2015. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 vagyok és nekem sem volt még szinte semmilyen kapcsolatom fiúval. 18/L
2015. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!