Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? KÉRLEK SEGÍTSET...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blansszesz kérdése:

Mit csináljak? KÉRLEK SEGÍTSETEK, MIELŐTT ELMEGY.

Figyelt kérdés
13éves lány vagyok, volt egy 15éves barátom. Másfél éve szerelmet vallot de én elutasítottam. Eltelt egy év és egyre jobban tetszett. Aztán ezt elmondtam a barátaimnak ők meg elmondták neki. És így találkozgattam vele és végül szerelem lett belőle. 2hónap olyan jól elment vele aztán jött egy srác aki mindent elrontott olyanokat mondott a barátomnak ami nem volt igaz a barátom meg féltékeny lett és ott hagyott, de csak 2napra. Kibékültünk, és minden olyan jó volt mint régen. Egyik nap átjött és furin viselkedett. Másnap ezt írta üzenetbe: Bocsi de szakítani akarok nem illetünk össze.És láttam h facebookon kapcsolatban van egy csajjal. Eltelt 6hónap nem szóltunk egymáshoz csak suliban mindig egymásra néztünk. És ki derült h azzal a lánnyal csak 1hétig volt együtt. Én még mindig nagyon szerettem. És ezt meg írtam neki üzenetben. Erre azt mondta hagyjuk már nincs esélyed. 1hét múlva elküld nekem egy szerelmes zenét. Nem értem... Most szeret? Újra együtt akar lenni velem? 1hónap és elmegy. Meg kéne beszélnem vele a dolgokat. SEGÍTSETEK!!!!!

2015. júl. 22. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ilyen fiatalon az ember még nem szerelmes, max tetszik és kedveled, és ha ilyen bunkón válaszolgat, szerintem hagyd, még rengeteg lehetőséged lesz a szerelemre,pasizásra,mindenre, pasik után meg egy lány ne fusson, az is benne van a pakliban hogy játszadozik, ha meg tényleg kedvel téged ő magától is vissza fog jönni, ha meg nem akkor nem is érdemes várni rá... 19L
2015. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igaz... Lehet h ez nem egy húúúh de nagy szerelem de eléggé tetszik. És szeretem.
2015. júl. 22. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Bocsanat erre nem tudok valaszolni, de #1.


Miért nem futhat egy nő a férfi után? Ti nők harcoltátok ki az egyenjogúságot akkor miért csak a férfi alázza magát?

2015. júl. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt mondnom, hogy ne alázza meg magát... de ez a férfiakra is igaz, ők se alázkodjanak egy nőnek, de ha a pasi nem érdeklődik és ilyeneket ír és így vissza és úgy fut utána az már annak számít... erre értettem.
2015. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Nem akar ő semmit se tőled. Szimplán csak szórakozik...
2015. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak d.gni akar. ha ezt tőled nem kapta meg, akkor mástól fogja. hagyd menni, iszonyú fiatal vagy ehhez.
2015. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!