Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok féltékeny hogy...

Miért vagyok féltékeny hogy egy közeli barátom (nő) szerelmes?

Figyelt kérdés
Nem érzek semmit a lány iránt, de nagyon jóban vagyunk. Vajon azért vagyok féltékeny a srácra, mert már kevesebbet foglalkozik velem a csaj a pasija miatt vagy a lelkem mélyén mégis szerelmes vagyok a lánybarátomba? 20/F

2015. jún. 21. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudhatod. Nekem normál esetben eszembe sem jutna féltékenynek lenni azért, mert bármilyen nőismerősöm szerelmes, és egyébként nem is igénylem, hogy folyton velem foglalkozzon bárki. Persze ha én magam is rá vagyok indulva a csajra, az már más tészta...
2015. jún. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy szeretethiányos vagy.
2015. jún. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk a lány nem csak egyszerű ismerősöm hanem egyik legjobb barátom, amúgy lehet ezek szerint h többet érzek iránta csak nem vallottam be még magamnak sem...
2015. jún. 21. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te szerelmes vagy belé, csak ahogy írtad még nem vallotad be magadnak. :)
2015. jún. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!