Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni az exem?

Figyelt kérdés

Januárban szakítottunk, utána meg kb 2 hónapig húztuk egymás agyát, de aztán összejött - hát, hogy is fogalmazzak - egy elég felkapott lánnyal. Sráccal már nem tartjuk a kapcsolatot, de a haveri körével mostanában elég sokat vagyok, jóba vagyok velük, és mind azt mondja, hogy nem értik miért nem én kellek a srácnak, mert elég cefet a mostani barátnője.

Már több mint fél éve történt szakítottunk, de még mindig nem tudom elfelejteni. Haverjait nagyon szeretem, el vagyok velük, de sajnos emlékeztetnek az exemre, arra, hogy milyen volt vele. Hogyan tudnám elfelejteni? Ráadásul ez kihat a további kapcsolataimra. Elutasítottam már pasit az exem miatt. Nem merek, nem tudok belevágni egy újabb kapcsolatba. Mitévő legyek?

Most lesz majd a szülinapja a héten az exemnek, szerintetek irjak neki? Április óta nem beszéltünk.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2015. júl. 28. 15:13
 1/1 anonim válasza:
Sajna elég nehéz dolog a felejtés és nem megy egyik percről a másikra. Az egy jó dolog, ha már nem találkoztok, és ha ez így marad, az idő és majd egy új kapcsolat megoldja. Ismerős az érzés, de hidd el,ha sanyargatod magad miatta, azzal nem lesz jobb. Szerintem ismerkedj nyugodtan, ne foszd meg magad a boldogság lehetőségétől. Nem kell feltétlen rögtön új kapcsolatot kezdeni, haverkodj, barátkozz, majd alakul valami. A "nem merek, nem tudok belevágni egy újabb kapcsolatba" csupán annyit jelent, hogy még reménykedsz abban, hogy visszajön és nem akarod sem magad, sem az új partnered kitenni egy csalódásnak - ez rendes tőled - de sajna így nem fog menni. Lépj tovább. Az, hogy felköszöntöd a szülinapján az egy kedves gesztus, de nem biztos, hogy NEKED szükséged van rá. Akkor úgyis csak várnád a reakcióját, ami nem biztos, hogy szerencsés. Szerintem. Ha neki egy könnyűvérű lány kellett, hidd el, nem érdemli meg, hogy szenvedj miatta és légy büszke rá, hogy te nem vagy ilyen.
2015. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!