Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az urulógus megállapította,...

Az urulógus megállapította, hogy here-visszértágulatom van. Azt mondta, okozhat meddőséget, de "nem kötelezően". Mégis mi a fenét jelentsen ez? Mekkora esély van rá?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ez a flegma idióta meg úgy beszélt velem, mintha nem egy olyan dologról van szó, ami az egész életemet elba$zhatja. Én mindig is furának éreztem, hogy ilyen dagadt (amennyire tudom, mindig is megvolt), de mivel senki sem látta, mondta, azt hittem, ez normális. A doki azt mondta, hogy lehet, hogy műteni kell. K*rvajó. Másra se vágyok, mint hogy a herémet műtsék. És ha attól leszek meddő?


Van valakinek ezzel tapasztalata? Mekkora az esélye, hogy nemzőképtelenséget okoz? Van itt urulógus, aki tudna segíteni?


2013. febr. 11. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
60%

"ez a flegma idióta"

Az a flegma idióta elvégezte az orvosit, meg utána csinált egy szakvizsgát.

Ha ennyire szarba se nézed az orvost, minek mentél hozzá?


Egyébként meg igen, meg kell műteni, mert meddőséget okozhat.

2013. febr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy tanulatlan, hanem azt, hogy flegma. Elismerem, mint szakembert, de emberileg baromira idegesített. Úgy kezelte ezt az egészet, mintha betört volna egy körmöm. És mi a f*szért most kell ezt megtudnom? Miért nem adnak erről felvilágosítást az iskolában? Hogy mit jelent az, ha olyan a bal heréd, mintha kocsonya lenne benne? Ciki? Ciki róla beszélni? Sokkal cikibb az, ha az ember 20 éves koráig abban a hitben él, mivel nem nézegeti másét és meg se mondják neki, hogy ez a normális, aztán már a nemzőképessége a tét. K*rvajó. A f*szomat a műtétekbe, tavaly meg mandulaműtétem volt, a kórházak közelébe se akarok menni...
2013. febr. 11. 20:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre csak egy orvos tud mondani biztosat sperma viszgálat után. Látatlanban csak annyit tudnak mondnai hogy okozhat, de ez nem azt jelenti hogy fog is.
2013. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"És mi a f*szért most kell ezt megtudnom? Miért nem adnak erről felvilágosítást az iskolában? Hogy mit jelent az, ha olyan a bal heréd, mintha kocsonya lenne benne? Ciki? Ciki róla beszélni? Sokkal cikibb az, ha az ember 20 éves koráig abban a hitben él, mivel nem nézegeti másét és meg se mondják neki, hogy ez a normális, aztán már a nemzőképessége a tét. K*rvajó. "


Tudod az iskolai vizsgálatokon nézni kellene a fiúk heréjét is. Ennek ellenére nem sok helyen nézik meg, mert az emberek úgy felháborodnak rajta, mintha az orvos puszta perverzióból akarná a gyerekek heréjét mustrálni.

2013. febr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez nem az én hibám. De ez akkor is egy olyan vakfolt, ami kib*szottul gáz. Nonszensz, hogy az emberek prűdsége miatt kerül a férfiak nemzőképessége veszélybe. Ha jól értettem, ez az egyik fő oka a nemzőképtelenségnek. Hány férfi jutott el idáig azért, mert nem vizsgálták ki sosem? Fel vagyok háborodva.

És legalább ennyire idegesít, hogy az előző urológus, akinél jártam, nem vette ezt észre.

2013. febr. 11. 20:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább műttesd meg és kész.
2013. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is vannak ilyen dokik.Eléggé lekezelőek ezz már többen is írták itt .Kicsit utána olvastam,mielőtte pár sor megirtam volna .beszéltem olyan fiúval aki már tul is van ilyenen.Ez a betegség a fiuk kb 47 % éri el,17-21 éves

kor között.Leginkább akik aktivan sportolnak is .A spotolás gyors változást hogy testben,főleg ha ebben a korban növekedés is van .Legtöbbször a bal herét éri ez a gond.A betegség arról szól,hogy lelassul a véráramlás

a herében,pangás jön létre.Ennek oka ,hogy a heréből

kimenő véna derékszögben csatlakozik a vese vénába.

Itt keletkezik a szükűlet is .Ezt kell kitágitani.

Ha csak ez van ,ezt katéteres eljárással megcsinálják .

katétert a combon vezetik be .Ha már a herében is gond van

akkor ,metszik a zacsit,és jutnak heréhez.A here érzéstelenitése után elvégzik a dolgot,zsacsi összevarva.

A beteg aztán mehet is haza,ezzel nem fektetik be a beteget.Ha nincs megszüntetve a baj,meddőséget,vagy akár a here eltávolitását vonhatja maga után .

Ha lehet keres másik dokit,de ne magán rendelésen .

Ha nem megfelelő a véráramlás a herékben,életképtelen spermiumok termelődnek .Azaz meddő leszel .

2013. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!