Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Rájöttem, hogy szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy szerelmes belém. Elmondjam neki, hogy tudom?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy nagyon jóban lettem egy fiúval, nagyon jó barátok vagyunk, szinte mindent meg tudunk beszélni. Még régebben (akkor még nem voltunk ennyire jóban) mondta, hogy szép vagyok, meg egy kicsit bejöttem neki (mondta). De nekem ő úgy akkor sem jött be. De részéről sem volt komoly, hisz minden második làny tetszett neki. Aztán egyre többet voltunk együtt(tényleg csak barátként), ez a dolog, hogy tetszem neki, valahogy elhalványult. Örültem neki, mert nagyon jó barátom, nem akartam hogy amiatt tönkre menjen a barátságunk. Egy ideje azonban annyira fura...mondta hogy szerelmes valakibe, találjam ki. Akkor rengeteg nevet felsoroltam (magamat nem, mert azt hittem tényleges barát vagyok neki). Bárkit mondtam a válasz nem volt. Annyiban hagytam, ha akarja, majd elmondja ki az. De basszus...nem vagyok hülye, mostanra már levágtam, hogy belém szerelmes, mert célzásokat is tett rá meg minden. Nem akarom megvezetni, mert én csak barátként tekintek rá. Elmondjam neki hogy tudom, vagy tegyek úgy, mintha nem tudnám? Hogyan mondjam meg neki, hogy barátként tekintek rá, lehetőleg ügy, hogy ne bántsam meg? Nem akarom elcseszni a barátságunkat. 16/L

2015. aug. 3. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában ezek úgyis ,,elcsesődéssel'' végződnek kevés az ami nem de szerintem mond el neki ki tudja meddig tököl és a ,,kényelmi zónádat'' is zavarja na meg ne húzzátok egymás idejét szép nyugodtan üljetek le beszéljétek meg és kész.
2015. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mond el neki hogy nem akarod mebantani ezzel, a baratsagotokat nem akarod felaldozni de te csak barat szeretnel maradni mert baratsagbol lehet szerelem de forditva mar nem es nem akarsz ilyen jo baratot elvesziteni mert nincs meg egy olyan mint ő

remelem segitettem

2015. aug. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem akarok gonosz lenni, de ez a barátság már el lett cseszve valószínűleg, attól a ponttól kezdve, hogy szerelmes lett beléd.
2015. aug. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a válaszokat! :) az elmondással várok egy kicsit, mert hétvégén találkozunk,és valamit nagyon mondani akar csak nekem. Szerintem lehet hogy bevallja...viszont ha nem akkor már nem bírom tovább elmondom hogy tudom. Remélem lehet a barátságunkkal azután még valamit kezdeni...nem szeretném elveszíteni...
2015. aug. 3. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:
hármas has right!!!
2015. aug. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!