Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy hét múlva születésnapja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hét múlva születésnapja lesz, de már nem olyan a kapcsolatunk mint mikor az ajándékokat vettem nki. Adjam oda vagy ne?

Figyelt kérdés
Elég személyes ajándékok,nekiszóló kis videók,kártyák.Ezek mellett van más is ami nem ennyire személyes.Mikor készitettem ezeket,akkor többet beszéltünk,más hangnemben és máshogy mint most.Adjam azért oda neki azokat is?

2015. aug. 10. 00:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Jaj azt nem mondtam,hogy nem vagyunk együtt,de olyan mintha együtt lennénk.Régen voltunk is,de most újra alakul(t) valami..
2015. aug. 10. 00:16
 2/3 anonim ***** válasza:
Figyelj mire gondolsz azon hogy jobb volt a kapcsolatotok?Mert ha szakítottatok semmi személyeset ne adj neki mert helyen szétbőgi a fejét és üvöltözni kez.Ha csak barátok voltatok akkor nyugodtan,szívesen fog emlékezni a régi szép időkre :)
2015. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocs de nem tudom követni mikor jártatok mikor nem :/
2015. aug. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!