Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most ilyenkor mit akarhat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mit akarhat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elöször is bocsanat, de nem jok az ekezetek a billentyüzetemen,szoval ja. Viszont! Van egy lany, tök jol elvoltunk meg minden, sokat beszelgettünk elöben es facebookon is. Annyira joban voltunk, hogy ö elkezdett nekem facebookon sziveket meg magarol kepeket küldeni (persze nem meztelen vagy ilyesmi, csak kepeket magarol). Eleg közelröl ismerjük egymast, a szinjatszo szakkörön ismertem meg, es a legjob bbaratnöje szerint tetszettem is neki. Am amikor felvetettem nala a parkapcsolat kerdeset, azt mondta, hoyg azert nem szeretne parkapcsolatot, mert fel, hoyg elvesziti a baratsagunkat ha összevesznenk. Most az ilyennel mit lehet csinalni? Bejövök neki, de megsem akar parkapcsolatot ilyen hülye indokok miatt. Mit tegyek, mit akarhat ilyenkor a lany? 16 eves vagyok,es ö is.

2014. máj. 28. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez kissé lepattintós duma, úgy van ahogy írtad, hülye indok, ha nekem tetszik valaki, nem utasítom el. Nem kell már az elején rinyálni, egyszer sem biztos hogy rosszul sülne el a kapcsolat. Próbáld győzködni, mondd meg neki, hogy egy próbát megér, főleg ha bejöttök egymásnak. 17/L
2014. máj. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!