Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mit akarhat a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit akarhat a férfi a nőtől? Barátságot?

Figyelt kérdés

Előzmények:

Pár hónapja megismertem egy aranyos srácot egy fősulis rendezvényen. Kiderült, hogy ő is ott tanul, csak csúszott pár tárggyal. Már nem is tudom hogyan, de számot cseréltünk. Pár hónappal később felhívott, a véleményemet kérdezte valamilyen vizsgával kapcsolatban. Teltek-múltak a hónapok, mi egyre többet beszéltünk telefonon, nagyon sokat hívott. Mindig volt valami kérédse a suli miatt, majd észre sem vettük és a beszélgetés közben teljesen más vizekre is áteveztünk, beszélgettünk.


Úgy hozta a sors, hogy idén sok közös tantárgyunk van. Többet találkozunk. Amikor meglát, mosolyog, én úgy látom, hogy ragyog rám a szeme. Törzshelyem van, mindig ugyanott ülök, ő pedig mindig oda jön beszélgetni.

Volt pár érdekes megjegyzése az utóbbi 3-4 hónapban, amiről nem tudom eldönteni, hogy akar tőlem valamit, vagy barátkozik, vagy kihasznál, mert segítségére vagyok néha, bár ez kölcsönös.


Nem mond nekem semmit, de ahogy rám néz, én azt érzem valami van köztünk, még ha nem is nevezhető nevén. Nem tudom mi ez, vagy tévesen értelmezem-e a dolgokat?


Ti mit gondoltok? Őszintén!


2012. márc. 8. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:

Nem igaz barátom, mert nem mesél nekem a szerelmi életéről, én se neki!


Nem a szerelmem, mert elmondtam neki, hogy érzek valamit, ha nem kölcsönös, ne keressük egymást! Nem mondta, hogy ő is érez, de azt sem, hogy nem érez semmit. És még mindig ott tartunk, hogy beszélgetünk, keressük egymást, csak már keveset találkozunk.

2012. márc. 8. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért találkoztok kevesebbet?

Hát neki illene már elhívnia téged valahova...Ha nem lép sürgősen irányodba határozottan,akkor szerintem hagyd...

2012. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mert dolgozom, nem tudok annyit előadásokra menni. És az összefutás kizárt, nem egy városban élünk.
2012. márc. 8. 14:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer s mindenkorra rákérdezni. Ha sumákol, nem hagyni, hanem ismét rákérdezni, ha megint húzza a száját, balpilács esti biztosítékkal.
2012. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!