Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különlegescsajszi kérdése:

Szerintetek tetszem neki vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Most van 3. hónapja,hogy dolgozom egy munkahelyen,és van ott egy fiú,aki elég jól néz ki! Ezen a héten hétfőn mentem odafele a csaphoz,hogy megmossam a kezem,és ő ott termett,és lelocsolta a lábaimat hideg vízzel,(jelzem,nem volt rossz idő),és az én kezem meg vizes volt még,aztán én is utána csaptam egy kis vizet,és beszóltam neki,hogy "Na megállj csak !!",és ő erre visszafordult,majd mosolygott! Aztán kedden együtt voltunk beosztva munkába,és úgy állt a hátam mögé,hogy szorosan,hogy összeérjünk! Na gondoltam,ez nem lehet véletlen! Ez is kedden volt: Miután vége lett annak a munkának,amire együtt lettünk beosztva,elkezdett esni az eső,és nem tudtunk dolgozni,így bementünk odakintről,hogy ne ázzunk! Itt mindenki leült,egyszer csak azt vettem észre,hogy elég sokáig néz,és félig mosolyog,majd amikor én ránéztem elfordította a fejét! Utána nemsokkal megint elkedzett nézni,és akkor már nem fordította el a fejét,hanem sokáig elkezdett velem szemezn,én leblokkoltam,hogy mit tud ennyire nézni! :o Szerdán meg megfigyeltem,(ekkor már nem együtt voltunk beosztva,de a közelembe volt) hogy a távolból engem figyel.. Ezután kb. dél utánra egy közegbe voltunk,és belekezdtünk egy munkatársnőmmel egy témába,amibe ő is beleszólt,így nekem mondott valamit,a nevemet kiejtve. Aztán ma pedig a nője,(mert van egy csaja,persze ahogy értesültem róla szeretők,nem valami komolya,a csaj is örtegebb nála jóval,meg még mindig a férjezett nevét hordja,és attól a férjétől van neki vagy 7 gyereke) egyszer azzal áll elő,hogy amikor aznap masszírozta a hátát,az én nevemet mondta ki.. Csak lestem.. :O Meg mindig úgy megy el mellettem,hogy a karunk összeérjen vagy valamink,meg a hátam mögött megkerül! Én ilyenkor olyan furcsán érzem magam,mintha azt akarná,hogy észre vegyem,hogy ő is van..! Meg azt is megfigyeltem már,hogy amikor jön befele a munkahelyről,akkor engem néz meg elsőnek a nők közül. Most tényleg bejövök neki,vagy csak azt akarja megnézni,hogy mik rá a reakcióim? Hülyeséget nem kérek! Köszi.
2014. szept. 11. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

...és még a nők panaszkodnak állandóan, hogy a férfiak nem képesek olvsani a jelzéseiket... :-)


Hááát eléggé nyilvánvaló, hogy fel akar hágni a csúcsra... :-)


Jó csaja lehet, ha már annak is van 7 gyereke... :-) ...állandóan kanos a srác... :-)


Ráadásul neked is bejön... ...szóval ugorjatok egymásnak gyerekek, egyszer élünk! :-)

2014. szept. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:D

:D

:D

:D

2014. szept. 11. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nyilvánvaló, hogy bejösz neki, csak gyerekes :D
2014. szept. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De hát nem is ismer, és ha valóban úgy van,akkor a külsőség az nem minden,az csak egy plusz.! Azért,mert egy ember szép,belül lehet csúnya is,vagy akármilyen! Pontosabban a külső lehet nagyon csalóka , belül dőlnek el jobban a dolgok,hogy ki milyen belül.. Az nagyon sok mindent nyom a latba! Pl. gondolkodás,jellem,természet,stb. .. Remélem értitek.. ?!;-)
2014. szept. 11. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!