Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már 10 éve egyik legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már 10 éve egyik legjobb barátok vagyunk egy lánnyal, bár én többet érzek. Ezt ő is tudja, már többször is elmondtam neki, ő viszont csak barátkozni akar, én viszont már nem akarom kínozni magam mellette. Szerintetek? Lentbővebben

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy már elegem van, én szerelmes vagyok viszont ebben a tudatban én nem akarok már vele barátkozni. Bár fontosak vagyunk egymásnak, nekem ez így csak kínlódás. :/ Ő azt mondja, nem tud rám máshogy nézni. Szerintetek mi a legjobb megoldás? Szakítsam meg vele a kapcsolatot vagy legyek mellette továbbra is? Már sokat sírtam miatta, már többször is elmondtam neki, egyszerűen neki ez nem megy. Szerintetek mit csináljak? :c

2015. aug. 18. 23:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
:)) Hát, gratu hozzá, bár ezt a megcsókolós ötletet már hallottam egyik barátomtól. A gond csak az, hogy még nem csókolóztam... :/ Igen, tudom, hatalmas lúzer vagyok de a helyzeten ez nem változtat... És ha nagyon töketlen leszek ott, akkor? :(
2015. aug. 19. 20:34
 12/16 A kérdező kommentje:
Amúgy az ominózus lány még szerelmes a volt pasijába, mindig azt hallom tőle. Nem tudom, hogy így mennyi esélyem lehet... :/
2015. aug. 19. 20:51
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát, elhívtam egyet sétálni, beszélgettünk aztán a házuk előtt megölelt, egy picit ölelgettük egymást aztán felnézett én meg megcsókoltam... Ő elhúzta a fejét és mondta, hogy ezt ne... Hát, ilyen az én szerencsém, minden esetre nem bántam meg. Köszi srácok! c:
2015. aug. 21. 00:48
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel lúzer attól, hogy még nem csókolóztál. Szerintem. :)
2015. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Hát, az a része már nem aktuális, de köszi szépen. :3
2015. aug. 22. 12:17
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi volt ez van az elsonek van igaza, hagynod kellett volna h o is beledszeressen.Velem ezt csinaltak es sikerult pedig én nem szerettem de neki bejott.Kar erte.
2016. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!