Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri ráírni a fiúra, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ráírni a fiúra, aki tetszik Facebook-on?

Figyelt kérdés
Jóban vagyunk, viszont ritkán tudunk találkozni és ebből kifolyólag beszélni is, ezért gondoltam, hogy ráírhatnék. Nem gondolná furcsának, szerintetek jó ötlet?

2015. aug. 19. 14:08
1 2
 11/12 anonim válasza:
De ezzel nem azt akartam mondani, h te ne irj neki, mert proba szerencse, foleg ha nem sokat tudtok amugy beszelni, meg nalam azert bonyolultabb is, ha joba vagytok sztem orulne neki :)
2015. aug. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a dilemmám. Kb. 3 hónapja kerülgetjük egymást. Már beszéltünk pár szót, de azt is csak társaságban. Barátnőim szerint írjak rá valami olyan indokkal, mint ha felelsz vagy merszeznénk és ez lenne a feladatom, hátha ebből kialakul egy beszélgetés. De mivel ő idősebb nálam, félek hogy gyerekesnek tartana. Mindenesetre sok sikert neked! :)
2015. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!