Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert nincsenek mar nirmalis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nincsenek mar nirmalis 16ev koruli fiuk? 😱😱

Figyelt kérdés
Minden mai fiu csak a sexre megy vagy epp arra hgy legyen baratnoje mert meno :/ es azok a fiuk hol vannak akik tenyleg kapcsolatot akarnak szerelmet 😢😦eskuszom mar kiidegel ez a "mai trend"
2015. aug. 24. 23:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

*normalis

bocsanat hgy elirtam

2015. aug. 24. 23:19
 2/13 anonim ***** válasza:
Hidd el vannak ilyen fiúk
2015. aug. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
en normalis vagyok:( 16/f
2015. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az előbb válaszoltam egy kérdésre: "Kinek volt már? Ez menyire gáz?" A válaszomat változás nélkül bemásolom:


Nekem volt, viszonylag komolynak mondható, ha szabad ilyen kifejezéssel élnem ennyi idős korra vonatkozóan. Mert 14 voltam, ahhoz a korhoz képest komoly volt. Nem bántam meg, szereztünk egy kis tapasztalatot és megtudtuk, hogy milyen így élni. Azóta voltak már rövid ideig tartó komolytalan kapcsolatok (2), de az utóbbi időben nem. Mert ez a nem vesszük egymást komolyan dolog nem jött be és ezentúl hosszútávra tervezek. 17/F


Tehát vannak és biztos, hogy vannak körülötted is, csak éppen félénkek vagy egyéb ok miatt nem találnak meg.

2015. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Itt vagyok én :D

"nirmalis" vagyok szerintem. Na jó, ez erős túlzás xD de még nem volt olyan hogy csak azér jöttem össze egy csajjal mert unatkoztam és kibaşzott menő akartam lenni. Olyan már volt hogy szexre mentem, de ott a csaj előbb lefeküdt velem mint terveztem (megismertük egymást és másnap már megvolt :D).

Amúgy sose jöttem még össze olyan lánnyal akit nem szererettem.


Ha gondolod írhatsz, azt' dumálhatunk. De csak BESZÉLGETNI és semmi más ismerkedős cucc. Szóval érted D

2015. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is normális vagyok. Szerelemre és komoly kapcsolatra vagyom. :( F/17
2015. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én 16 éves fiú vagyok és normális aki egy lány boldogságáért mindent megtenne,de eddig mindig a lányok játszadoztak csak velem pedig mondta hogy szeret és komoly kapcsolatot akar és lelép...
2015. aug. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen is normális voltam, és most 5 év elteltével is az vagyok...Sok ilyen van, csak lehet jól elbújnak :)
2015. aug. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mert mán' 18 éves vagyok
2015. aug. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én pont most vagyok 16éves!Csak nekem az a bajom hogy nagyon félénk vagyok a lányokkal még egy barátnőm sem volt!Szerintem többen is vagyunk így csak ahogy mondtam a félénk vagyok és vannak mások is így!De vannak rendes fiúk!
2015. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!