Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy fiú, de ő másik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fannika :D kérdése:

Tetszik egy fiú, de ő másik lánnyal szeretne összejönni. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja ráírtam egy fiúra aki nagyon tetszik. kb. 5 napja beszélgetünk, igaz nem sokat, de valamennyit megtudtam róla. És azt mondta barátom, hogy simán összejöhetünk. Valamelyik napon írtam neki, hogy ő is kérdezzen valamit mert én nem tudok többet. xd És az volt a válasza, hogy barátkozik egy lánnyal aki tetszik neki, és nem akarja, hogy a lány félreértse, hogy mással is beszélget, ezért ilyen szűkszavú, erre azt mondtam, hogy Oké, bocsi, akkor majd ha van valami rám számíthat, és írjon nyugodtan rám, és addig nem írok neki. Megköszönte és azóta nem beszélünk. Nagyon rosszul esik, mert én minden nap szeretnék vele beszélgetni, hogy jobban megismerjük egymást, de ez nem így lesz. :( És nem tudom őt elfelejteni. :( Írnátok valami megnyugtatót lécci? Előrre is köszönöm!

2015. aug. 30. 11:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jó, bocsi.. Elírtam, akkor TETSZIK csak így jobb?? Mind1.. Nem ilyen válaszokra számítottam, hanem, hogy megnyugtattok vagy valami, de semmi, szóval nem kellett volna kiírnom mert ugyan olyan rosszul vagyok..
2015. aug. 30. 12:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha túllépsz rajta,lehet,hogy a srácnak kezd kínos lenni,hogy irogattok egymásnak,miközben egy másik lánnyal próbál összejönni. Ha te lennél ilyen helyzetben gondolom megértenéd. Tudom mindenki azt hiszi,hofy ő a világ közepe és a kiszemelt feltétel nélkül viszonozni fogja az érzéseit. Sajnos nem. Nekem is tetszik egy srác,de elképzelhető,hogy neki én nem. El kell fogadni a helyzetet,de biztosan lesz majd olyan fiú aki csak téged fog szeretni. :)14/L
2015. aug. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De mondom h ugy is fogsz talalni olyan fiut akivel kolcsonosek az erzeseitek. :)
2015. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Duenna ***** válasza:

Fannika!


Hisztis vagy! Próbáld megérteni, hogy az a fiú nem téged akar, hanem mást. Ennyi. Nézz másik srác után, aki szabad és független.

2015. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!