Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tanácsoltok? A többi .

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? A többi .

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom ,hogy én most 9.-es leszek és a szerelmem 1 évvel fiatalabb így ő 8. os. Mindketten külön suliba megyünk és így már nem annyit fogom látni,de aggódom miatta.Neki is ott lesznek a haverok míg én egy teljesen új suliba kerülök és nem ismerek senkit,de nem ez a gond hanem hogy nem tudunk mindig találkozni.Várom a tanácsokat.

2015. aug. 30. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Hirtelen azt hittem ezt a kédrést én tettem fel tavaly előtt :) Nem tudom milyen messze laktok egymástól, de mi pl hétvégente szoktunk találkozni. Vasárnaponként. Viszont mivel volt év közben kabinetem 2hetente hétfőn is tudtunk találkozni, így volt, hogy 2 egymást követő napot voltunk együtt.:) csak vigyázz, ne hagyd magad semmikyen úgymond kísértésnek, ne csavarja el a fejed senki, aki azt mutatja magáról, aki nem, de szeret. Tarts ki a barátod mellett akármilyen kevés találkozásról van szó. De mindenképpen a hétvégéket válasszátok. Hétköznap úgyis tanulás van, plussz "többet ér egy összebújós hétvége, mint egy átbulizott éjszaka."

Remélem tudtam segíteni :)

2015. aug. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

beszéljteltk mge talikta??,

vagyha sulin kívülnemtudtok taláklozni akk neis erőltessétk lil

2015. aug. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves 2. :) Szerintem, ha szeretik egymást, akkor butaság, hogy "erőltetik", mert akkor meg tudják oldani.

Sőt, "minél ritkábban találkoztok, annál jobban fogjátok élvezni és értékelni az együt töltött időt." Anya mondta ezt nekem akkor, amikor együtt voltam a sráccal és a nyári szünet minden egyes napján a hétvégék kivételével itt rontottuk el. Jól megvoltunk és nagyon szerettük is egymást, de túlságosan megszoktuk. Ami azt illeti, amikor bekerültem 9.-be, ő pedig még 8.-as volt, a legelején egy fél évig jól is ment minden..csak aztán elkezdődtek a viták, merthogy semmi nem jött össze..és telefonon vagy fb-on elég nehéz volt lelkesítsni a másikat, visszasírtuk a nyarat pedig tudtuk, hogy a következő sem lesz ugyanolyan a nyári gyakorlat miatt, egyre többet veszekedtünk minden apróságon, nekem lett egy legjobb barátom októberben, akiben szép lassan beleszerettem, ő is belém, fél évet harcolt értem és amikor feladta, eljutott a barátom fülébe, hogy egyszer megcsókolt és itt vége lett a 2 éves kapcsolatom azért mert buták voltunk, én meg hülye voltam, hogy egy 2éves kapcsolatot kib*sztamvaz ablakon egy 4hónapos kapcsolatért és egy éven át üldözött a bűntudtam, míg 2 hete összejöttem valakivel, akivel csak távkapcsolatot tudunk folytatni és nagyon szeretjük egymást. Ő volt az, aki mindent "el tudott feledtetni", mert legalább nem vagyok olyan depressziós, mint előtte. Plusz így tudok is bizonyítani magamnak is és neki is, mert tudja.

Na szóval ha szeretitek egymást, akkor semi akadálya a találkozásoknak. Megoldjátok :) 1. voltam

2015. aug. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Na igen, de itt arról van szó, hogy "jahj hogy talizzunk suli időben", ezért is mondtam, hogy ha ezt nem tudják megoldani, akkor ne is erőltessék.

Mellesleg, ha egy másodikba beleszeretsz, akkor a másodikat kell választani, hisz valami miatt beleszerettél...

De elég nevetséges ez a szerelmesdi, legalábbis külső szemlélőként... Lehet ha megint átélném, akkor nem nézném le a szerelmeseket.

2015. aug. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, tudom hisz nemrég éltem át, ezért is írtam azt, amit.:) ne vedd el a kedvét. mindent meg lehet oldani.:) különben is ahogy mondtam suli időben bőven elég a hérvége.
2015. aug. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat ma találkozunk mert holnaptól suli, és ma beszéljük meg hogy,hogyan tovább .Én szeretem a barátom viszont ő elég csendes nehéz eset szóval a lényeg hogy valahogy megoldjuk.
2015. aug. 31. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!